Твір-лист

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 
 
Любий друже, Володю! Вітаю тебе!
Нещодавно я отримав твого листа і прочитав, що ти вважаєш заняття спортом згаяним часом. Я не тільки не погоджуюсь із тобою, але й не розумію тебе. Я не уявляю, як можна прожити без спорту. Не можу навіть уявити собі людину, яка, маючи можливість, не каталася б на лижах чи ковзанах, не купалася б у річці чи не грала б з м'ячем. Бо спорт - це чудова річ! Він допомагає бути бадьорим, веселим і життєрадісним.
Яке задоволення дає лижна прогулянка чи купання в морі. Спорт - це не тільки рекорди, очки, секунди, перемоги і поразки. Спорт - це розвага, з якою нічого не можна порівняти.Я ще раз тобі зауважу, що без спорту жити неможливо! Скоро настане зима і разом з нею з'явиться безліч розваг: лижі, ковзани, хокей... А якщо б їх не було, то життя було б у нас дуже нудним.
Я кажу про спорт тільки як про розвагу, не говорячи про його інші переваги. Він допомагає стати здоровим, міцним, сміливим. Він загартовує людину і фізично, і духовно. Я гадаю, що ти, Володю, зрозумієш, наскільки спорт потрібен нам і не будеш повторювати, що це марна трата часу.
А поки що до наступного листа.
Твій друг Олесь.
 
Уліщенко А.Б., Уліщенко В.В. 333 нових учнівських твори. Українська мова та література. Зарубіжна література / На допомогу учням 5 – 11 кл., абітурієнтам. – Харків: Торсінг, 1999. – С. 360-361.
 
 

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Ректор університету 
Губерський
Леонід Васильович -