Твір на тему: "Війна в моєму дворі" (твір-розповідь)

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

Якось у нас у дворі посварилися два хлопця: Микола та Сашко. Вони були одного віку зі мною і з обома я товаришував. І раптом до мене прийшов Мико­ла та запропонував мені «вступити до його банди». Це було дуже дивно чути від хлопця-відмінника у школі, який захоплювався міфами Стародавньої Греції та до­бре грав на піаніно. Адже «банда» в моєму розумінні — це мотоцикли, алкоголь та зброя. Це не дуже було схоже на Миколку. Але виявилося, що мій приятель просто збирає мешканців двора «на свій бік», тобто проти Сашка. Проблема була в тім, що Сашко мені також подобався, бо був спортсменом і доброю людиною. Якось ми разом із ним врятували кошеня від бродячого собаки. Тому я відмовив­ся, а Микола на мене образився.

Увечері до мене прийшов Сашко і також запросив до своєї «банди», а ще й на­тякнув, що попереду на нас чекає велика бійка і дуже важливим для мене є стати на чийсь бік. Але я не дуже люблю бійки, тому і тут відмовився. І Сашко пішов незадоволений.

Потім хлопці ще двічі приходили до мене і умовляли повоювати за них. Я від­мовлявся, бо то все було якось надто серйозно, а я хотів товаришувати з обома хлопцями.

Ніякої бійки так і не сталося, бо за тиждень вони вже помирилися. Але оби­два хлопця образилися на мене. Бо я нібито залишився осторонь, бо, мовляв, мені байдуже до них. Мене це також трохи образило. Адже я просто не хотів втрачати нікого з друзів. Ця ситуація виявилася надто складною для мене. Досі не розумію, що я зробив не так.

 

Мегазбірка найкращих учнівських творів. 2015: 5‑11 класи / Укладач В.В.Федієнко. ‑Харків: Видавничий Дім «ШКОЛА», 2014. – С. 46-47

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ