Твір на тему: "Моя кішка – Мурка"

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 
Одного разу, йдучи до школи, я помітив маленьке кошеня. Воно сиділо під горожею і мало досить кумедний вигляд. Це кошеня мені сподобалося, і я його взяв із собою.
У школі весь клас зацікавлено дивився на мою знахідку. Дівчатка почали його годувати. Вони давали йому сир, ковбасу та хліб зі свого сніданку. Кошеня охоче їло ковбасу та сир, але з хліба тільки злизувало масло.
На уроках вчителі мене лаяли, казали, що я займаюсь дурницями. Я трохи не одержав двійку з поведінки.
Коли я прийшов додому, мати теж була незадоволена. Я ледве зміг її умовити.
Ми назвали кошеня Муркою. Воно живе у мене під ліжком. Коли я роблю уроки, воно уважно дивиться на мене, начебто хоче щось цікаве розповісти. І я пригадую вченого кота з відомого твору Пушкіна, який ми недавно вивчали на уроці російської літератури. Моя кішка невчена, але вона мені подобається, і я нікому її не віддам.
1800 кращих творів медалістів з української та зарубіжної літератури для 5-11 класів / Укладач С.В.Музичук. – Донецьк: ТОВ ВКФ "БАО", 2003. – 960 с.
 

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ