Правовласникам

Освітній портал "Академія" - відкрита онлайн-платформа для спрямована на створення умов для розвитку сучасної української освіти.

Представлені на наших ресурсах матеріали доповнюють знання отримані в школі та вищих навчальних закладах, допомагають бути конкурентнішим у сучасному сусільстві.

Ми серйозно ставимось до скарг стосовно дотримання авторських прав на наших ресурсах.

І. Якщо ви є автором матеріалів, розташовах на Освітньому порталі "Академія" і ми випадково не вказали ваше авторство, повідомте нас, щоб ми могли виправити цю прикрість.

ІІ. Якщо Ви бажаєте повідомити нас про порушення авторських прав і вимагаєте видалити контент, автором якого є, будь ласка надайте нам вичерпну інформацію, яка підтверджує ваше право власності на матеріали, опубліковані на ресурсах Освітнього порталу "Академія":

  1. Будь ласка документально обґрунтуйте ваше право власності.
  2. Зазначте Вашу контактну інформацію, включаючи Ваше справжнє ім’я, адресу, телефон та адресу електронної пошти.
  3. Зазначте роботу, що захищена авторськими правами, які на Вашу думку порушено, або, якщо більша кількість робіт розташовано на сайті, зазначте список робіт із активними гіперпосиланнями на них.
  4. Дайте опис матеріалу, який на Вашу думку порушує авторські права Вашої роботи і до якого, відповідно до Вашої заяви, Освітній портал "Академія" має обмежити доступ з мережі Інтернет.
  5. Надайте текст, який Ви пропонуєте розташувати у супроводі інформації, що видаляється. У ньому Ви можете повідомити де і на яких умовах можна отримати матеріали, правовласником яких ви є, а також Вашу контактну інформацію для того, щоб користувачі могли отримати від Вас всю інформацію, що їх цікавить, стосовно цього матеріалу.

Зверніть увагу! Для вірного подання скарги вищезазначена інформація є обов’язковою. В іншому разі скаргу буде проігноровано.

Єдиний виняток - скарги на матеріали, які безпосередньо чи побічно пропагують насильство, експлуатацію дітей, жорсткість, розпалювання національної та релігійної ворожнечі видаляються негайно за першим же повідомленням про них без виконання вищезазначених вимог!

Після цього, на протязі 24 годин, ми розглянемо Вашу скаргу.

Скринька для звернень - office@academia.in.ua

Редакція правил: 12.02.2017 р.

Популярний ВНЗ