Абітурієнти ТНПУ ім. В. Гнатюка можуть отримати 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО

Третього лютого 2020 р. розпочалась реєстрація для участі в основній сесії ЗНО. Це означає, що вже третій тиждень триває активна фаза підготовчого етапу вступної кампанії. Абітурієнти вже мали б визначитись з переліком предметів, які складатимуть на ЗНО і які братимуть участь у конкурсі для вступу в заклади вищої освіти.

Як відомо, при формуванні рейтингу вступників кожна 0,1 конкурсного бала має величезне значення. І що вищий рейтинг, то більше шансів у вас вступити в омріяний виш та здобувати той фах, який ближчий вам до душі. Тому, окрім результатів ЗНО, особливо важливе значення має середній бал документа про повну загальну середню освіту. Додаткові бали абітурієнти можуть отримати, навчаючись на підготовчих відділеннях університетів та будучи призерами учнівських Всеукраїнських предметних олімпіад.

Окрім цього, абітурієнти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка можуть отримати до 20 додаткових балів до одного з сертифікатів ЗНО. У сучасних умовах 20 балів - це чималий плюс до конкурсного балу та дуже хороший шанс вступити на державну форму навчання за бажаною спеціальністю. 

Що для цього потрібно?

Абітурієнтам ТНПУ, які прагнуть істотно зміцнити свої конкурсні можливості, варто взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ТНПУ для професійної орієнтації

Для участі потрібно зареєструватись за посиланням. У відповідь на вказаний Вами емейл Ви отримаєте логін та пароль для участі у І етапі, який відбуватиметься дистанційно (дедлайн 31 березня 2020 р.).

Увійдіть у свій кабінет в Центрі дистанційного навчання ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Спробуйте, як працює екзаменаційна система університету, виконавши пробні завдання.

Будьте уважні:

  • у Вас є лише 1 спроба виконати залікові завдання;
  • на виконання залікових завдань встановлено обмеження в часі.

За підсумками І етапу учасники, які отримають 75% балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі, який відбуватиметься 4 квітня 2020 р. в головному корпусі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Олімпіада проводиться з таких предметів:

  • біологія;
  • географія;
  • математика;
  • фізика;
  • хімія.

Можна проходити Олімпіаду з декількох предметів.

Учасники Олімпіади отримають сертифікати відповідно до їх рейтингу. Бали сертифікатів будуть враховані при вступі в університет.

Вся інформація про хід Олімпіади буде висвітлюватися на сайті Олімпіади, на офіційному сайті університету та у Фейсбук.

Окрім можливості отримати 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката ЗНО, участь в Олімпіаді дозволяє ще раз узагальнити та проаналізувати вивчений матеріал та переконатися у правильності профорієнтаційного вибору.

Тому не втрачайте унікальної можливості серйозно зміцнити свій конкурсний бал та вступити в омріяний університет.

Всеукраїнська олімпіада Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2020 р.

Популярний ВНЗ