Мережевий простір учителя

Навчальний рівень: 

Калько Людмила Миколаївна, вчитель фізики та інформатики Черкаської гімназії №31  Черкаської міської ради Черкаської областіКалько Людмила Миколаївна,
вчитель фізики та інформатики
Черкаської гімназії №31
 Черкаської міської ради Черкаської області

 

Щоб вчити, потрібно вчитися!

Особливість сучасного життя – високий темп змін в різних сферах діяльності людини, а отже і в освіті. Система освіти розвивається і перед школою та педагогами ставляться нові і складні завдання. Електронне навчання – вимога часу та крок до вдосконалення і успіху, інноваційна технологія, яка дає можливість організувати освітній процес з урахуванням потреб та можливостей кожного учня. Використання елементів такого навчання урізноманітнить освітній процес та надасть учням альтернативні можливості здобуття якісних знань на уроках та вдома.
Сьогодення спонукає учителя творчо підходити до навчального процесу, шукати нові оригінальні форми проведення занять, які б зацікавили учнів, сприяли кращому засвоєнню матеріалу. Отже і методику опитування творчий та креативний педагог повинен вдосконалювати, оновлювати.
На просторах інтернету існує безліч надзвичайно корисних безкоштовних сервісів спрямованих на отримання нових навичок та знань.
Пропоную вашій увазі використання на уроках фізики безкоштовного сервису Quizalize.com (технології Web 2.0) з покроковим його описом.
Quizalize.com – онлайн конструктор інтерактивних тестів, інструмент організації тестування, вікторин в класі. Він дозволяє вчителям створювати захоплюючі завдання в класі або організувати неординарне домашнє завдання.
Вчитель може миттєво побачити результати і легко визначити сильні і слабкі сторони учнів. Процес створення вікторини є простим і легким.
Учні відповідають на питання тестів на своїх ноутбуках, планшетах, смартфонах.

Завантажити "Мережевий простір вчителя"

Завантажити презентацію "Мережевий простір вчителя"

Презентація "Мережевий простір учителя"

Презентація "Мережевий простір учителя"

Презентація "Мережевий простір учителя"

 

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ