Стаття на тему «Призначення та сфера використання сітьових графіків на промисловому підприємстві»

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

Гнатишин  Андрій Володимирович,  викладач вищої категорії                             державного вищого навчального закладу Бердичівський коледж промисловості, економіки та праваГнатишин  Андрій Володимирович,
 викладач вищої категорії  

Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права

 

Розробка призначена для коледжів.

Розглянута методика використання сітьових графіків для організації виробничих процесів в цехах промислового підприємства.

В основі лежить визначення ранніх, пізніх та оптимальних строків виконання робіт, що входять до комплексної програми випуску нових видів продукції.

Ключові слова:  оптимізація термінів виконання робіт по організації випуску нових видів продукції.

Актуальність питань: оперативне реагування на зміни в організації виробничих процесів вимагає використання сітьових методів планування робіт, для кожної з яких можна визначити терміни їх початку та завершення, виявити резерви часу.

Мета статті:  полягає у ознайомленні з методами побудови та обробки сітьових графіків для їх практичного використання для практичних робіт.

Завантажити

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ