Київський національний університет ім. Т. Шевченка
Опубліковано Редактор чт, 06/05/2014 - 09:51
Автор: Ольхова Анна Вікторівна,
учениця КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
Пологівської районної ради Запорізької області
Керівник: Кузьменко Ірина Володимирівна,
вчитель зарубіжної літератури
КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
Пологівської районної ради Запорізької області
Всі ми хоча б раз у своєму житті чули такий вислів, що людина сама створює собі обличчя. Дійсно це досить актуальне, як на мою думку, твердження. Адже природа тільки наділяє нас по-своєму гарними рисами зовнішності , а далі вже справа за нами.
Маємо збагнути, що лише від НАС залежить, який матимемо вигляд, а точніше, як постанемо в очах оточуючих. Тут вже генетика не допоможе. Пластичні операції та косметичні процедури теж безсилі. Вони формують лише естетику, а як же ж все інше? Цього ж замало, щоб викликати інтерес у оточуючих. Виходить, потрібен ще й розум. Так, треба читати книги, розвиватися, навчатися, пізнавати щось нове, прагнути до своєї мети. Людина, яка хоче чогось досягнути, має в очах іскорку, яка надає її обличчю особливої краси. А якщо немає жодних цілей, то навіть гарненьке личко не допоможе.
Чи буде смачним яблуко, всередині якого гниль? Звичайно, ні! Так само із людьми-не будуть привабливими ті, хто ніби ззовні симпатичний, а от душа заздрісна, зла, підступна, і в якійсь мірі навіть також вражена гниллю, як те яблуко.
Щоб цього позбавитись, треба вибиратись зі звичного середовища і наполегливо працювати, аби досягти гармонії між красивою зовнішністю і внутрішнім світом. Бо обличчя — дзеркало. На ньому відбиваються наші думки, вчинки, мрії і якщо вони світлі, то і лице в такої людини гарне, а якщо побудовані на злі і заздрощах, про яку привабливість може йти річ?
Людина сама створює своє обличчя. Не природа і не спадковість, а саме МИ. Також не треба винити у всьому вищі сили. Ліпше підіймайтеся і працюйте. Бо це не зробить ніхто, окрім вас.
Тому, якщо хочете привабливе обличчя-почніть працювати. Як відомо, праця-це завжди найдієвіший метод.
До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.
Правила сайту:
Освітній портал "Академія": новини освіти, база даних ВНЗ, онлайн-курси для підготовки до ЗНО, база репетиторів, бібліотека підручників, зразки творів медалістів.
Theme Originally Created by Devsaran