Твір на тему: «Людина сама створює собі обличчя»

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

Ольхова Анна Вікторівна, учениця КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"  Пологівської районної ради Запорізької областіАвтор: Ольхова Анна Вікторівна,
учениця КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
 Пологівської районної ради Запорізької області

 

Керівник: Кузьменко Ірина Володимирівна,
вчитель зарубіжної літератури
КУ "Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
Пологівської районної ради Запорізької області

Всі ми хоча б раз у своєму житті чули такий вислів, що людина сама створює собі обличчя. Дійсно це досить актуальне, як на мою думку, твердження. Адже природа тільки наділяє нас по-своєму гарними рисами зовнішності , а далі вже справа за нами.

Маємо збагнути, що лише від НАС залежить, який матимемо вигляд, а точніше, як  постанемо в очах оточуючих. Тут вже генетика не допоможе. Пластичні операції та косметичні процедури  теж безсилі. Вони формують лише естетику, а як же ж все інше? Цього ж замало, щоб викликати інтерес у оточуючих. Виходить, потрібен ще й розум. Так, треба читати книги, розвиватися, навчатися, пізнавати щось нове, прагнути до своєї мети. Людина, яка хоче чогось досягнути, має в очах  іскорку, яка надає її обличчю особливої краси. А якщо немає жодних цілей, то навіть гарненьке личко не допоможе.

Чи буде смачним яблуко, всередині якого гниль? Звичайно, ні! Так само із людьми-не будуть привабливими ті, хто ніби ззовні  симпатичний, а от душа заздрісна, зла, підступна, і в якійсь мірі навіть також вражена гниллю, як те яблуко.

Щоб цього позбавитись, треба вибиратись зі звичного середовища і наполегливо працювати, аби досягти гармонії між красивою зовнішністю і внутрішнім світом. Бо обличчя — дзеркало. На ньому відбиваються наші думки, вчинки, мрії і якщо вони світлі, то і лице в такої людини гарне, а якщо побудовані на злі і заздрощах, про яку привабливість може йти річ?

Людина сама створює своє обличчя. Не природа і не спадковість, а саме МИ. Також не треба винити у всьому  вищі сили. Ліпше підіймайтеся і працюйте. Бо це не зробить ніхто, окрім вас.

Тому, якщо хочете привабливе обличчя-почніть працювати. Як відомо, праця-це завжди найдієвіший метод.

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Ректор університету 
Губерський
Леонід Васильович -