Творча робота «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!»

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

Лежавська Альона Ігорівна, учениця 9 класу Комунального закладу Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка»Лежавська Альона Ігорівна,
учениця 9 класу
Комунального закладу Березівської сільської ради
«Слоутський навчально-виховний комплекс:
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,
дошкільний навчальний заклад «Волошка»

 

Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!
Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, 
красу її вічно живу і нову,
 і мову її солов’їну."

                                                                                      Володимир Сосюра


Україна – соборна, вільна, неподільна держава. Це моя маленька Батьківщина. Це мій початок життєвої дороги. Це той славний куточок на карті світу, де я народилась, де живуть мої батьки, а діди і прадіди боролись за її незалежність. Тут є зелені океани степів, гаї, діброви, синь чистих озер, тихоплинні ріки. Це славна українська земля мандрівного учителя народу Григорія Сковороди, борця за свободу і незалежність, активного громадського діяча Тараса Шевченка, славетного Каменяра, великого сонцепоклонника. Хоч тривалий час і стогнала під ярмом поневолювачів, але невмирущим виявився нескорений дух, прагнення до свободи. Та минав час, і повільною, але впевненою ходою крокує історія.
Війна, кровопролиття, боротьба, творення незалежної держави – це все вже позаду. Таке було наше минуле. А тепер Україна вільна, неподільна, соборна, незалежна держава. 
Сонце свобода зійшло над нею, осяяло її, а ще й зігріло славний український народ. Однак, незважаючи на це все, багато хто з нас не може визнати цього. Знову точаться між верхівками суспільства суперечки, плюндрується її славна історія. Але, ми молоде покоління, нині набираємось сили, бо кому як не нам, доведеться взяти на себе відповідальність за майбутнє нашої держави. Та як би там не говорили – ми її гордість та опора.
Я вважаю, що наш священний обов’язок – відродити Батьківщину для новітньої слави, щастя та злагоди. Мені здається, що мине невеликий проміжок часу і ми будемо відстоювати право України бути однією з найкращих країн світу. Україна на правильному шляху.
Я твердо переконана, що запанує на землі правда та злагода між людьми. А ми – українці, усвідомимо заповіти наших предків і їхні великі діяння, згадаємо про наш святий обов’язок перед історією і сучасністю. Тож давайте примножувати багатства й красу рідної землі, працювати для зростання добробуту своєї Вітчизни, бо в наших з вами руках майбутня доля України – вільної, соборної і незалежної держави.

 

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович