Буковинський державний медичний університет

Ректор університету
Бойчук Тарас Миколайович
доктор медичних наук, професор.
 
Буковинський державний медичний університет (БДМУ) – один із найбільших вищих навчальних закладів м.Чернівці, який нещодавно відсвяткував 65-річчя від дня заснування. Це сучасний багатопрофільний навчальний заклад IV рівня акредитації, включений до загального реєстру Всесвітньої організації охорони здоров’я, Великої Хартії університетів.
В університеті функціонують 47 кафедр в складі 7 факультетів: чотири медичних, стоматологічний, фармацевтичний, факультет післядипломної освіти. Університету підпорядковані вищі медичні навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації: Чернівецький, Новоселицький та Вашківецький медичні коледжі. Створено навчально-науково-виробничий комплекс з Ковельським медичними коледжем.
Кількість студентів – 4413, в т.ч. 722 іноземні громадянини.
Матеріально-технічна база. Навчально-виробнича база університету розташована у 22 корпусах, а базою клінічних кафедр є міські та обласні лікувальні заклади.
Лекційні зали, аудиторії, навчально-виробнича аптека та лабораторії обладнані сучасними технічними засобами для забезпечення навчального процесу та наукової роботи, під’єднані до Internet.
Навчальний процес підтримується сучасними інформаційно-комунікаційними інтернет-технологіями через сервер дистанційного навчання. 
Бібліотека. Бібліотечний фонд університету нараховує близько мільйона томів навчальної, наукової, медичної та художньої літератури.
Щороку всі структурні підрозділи обслуговують понад 19 тис. користувачів, видача документів складає біля 415 тис. примірників. 
Є фонд рідкісної книги. Всі ресурси доступні для використання. 
До послуг відвідувачів з 2000 року в бібліотеці функціонує комп’ютерна програма Liber-Media, електронний каталог налічує біля 400 тис. інформації. 
Спорт. До послуг студентів спортивні секції з волейболу, баскетболу, вільної боротьби, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, міні-футболу. Справжнє задоволення дарує відпочинок в університетському спортивно-оздоровчому  таборі «Здоров’я», розташованому на березі Дністра.
Міжнародна діяльність. Університет посідає визначне місце на Європейській арені як член Міжнародної Асоціації Університетів, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Асоціації Університетів Карпатського Регіону та Європейської Асоціації Університетів «Велика Хартія». Університет співпрацює з Веберським університетом (США, штат Юта), медичним університетом з міста Любек (Німечинна), клінікою Gelderzee - Vallei (Нідерланди), асоціацією «Druzi» (Франція), міжнародним фондом «Турбота про людину» (Велика Британія) та ін.
Студентське дозвілля. Для розвитку творчих здібностей студентів та відпочинку активно функціонує Палац «Академічний», на базі якого працюють різні секції та гуртки за інтересами, зокрема: художня студія, студія декоративно-прикладного мистецтва, художньої фотографії, народний ансамбль пісні і танцю «Трембіта», вокально-інструментальний ансамбль, театральна і хореографічна студії та ін.
Гуртожиток. Університет має 5 гуртожитків, де створені всі умови для проживання і навчання студентів та слухачів, 2 кафе, 6 буфетів у корпусах. Є читальні і спортивні зали.
Контактні дані:
58002, м. Чернівці, Театральна пл., 2,
телефони: (0372) 55-37-54
Факс: (0372) 55-37-54
Підготувала Надія Раківська за матеріалами сайту http://www.bsmu.edu.ua/ 
 
Місце знаходження: 

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович