Буковинський державний фінансово-економічний університет

Ректор 
Володимир Васильович Прядко – 
доктор економічних наук, професор,
заслужений працівник освіти України.
 
Буковинський державний фінансово-економічний  університет  – вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації. Підготовка фахівців здійснюється, в основному, за державним замовленням за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр, за напрямами і спеціальностями: 
 • "Економіка підприємства",
 •  "Фінанси і кредит",
 •  "Облік і аудит",
 •  "Правознавство",
 • "Комп’ютерні науки",
 •  "Соціальна робота",
 •  "Банківська справа".
Сьогодні у вузі навчається понад 3 тисячі студентів.
Випускники мають високий попит на ринку праці, що забезпечує їх стовідсоткове працевлаштування.
Факультети:
 • Фінансово-економічний факультет.
 • Обліково-економічний факультет.
 • Економіко-правничий факультет.
Функціонує Фінансово-економічний коледж Буковинського державного фінансово-економічного університету.
Бібліотека. Бібліотека Буковинського державного фінансово-економічного університету була створена одночасно з заснуванням фінансового технікуму в 1944 році і пройшла всі етапи розвитку та реорганізації разом з навчальним закладом як його невід'ємна складова.
Станом на 1 грудня 2013 р. фонд бібліотеки налічує 45 473 примірників різних видів бібліотечних ресурсів. Навчально-методична література складає 68 % від загальної кількості видань, наукова –15,7 %. 
Щорічно фонди поповнюються новою літературою. 
Міжнародна співпраця. Налагоджено плідну співпрацю з науковими закладами не лише України, а й за її межами: США, Великої Британії, Румунії, Австрії, Литви, Молдови, Росії, Білорусі, Грузії, Польщі тощо.
Одним зі шляхів підготовки висококваліфікованих фахівців університету є співпраця з базовими установами краю та України в цілому. Працює центр кар’єрного росту, який забезпечує прямі контакти студентів із роботодавцями через проведення напрямів кар’єри, ділових бесід, участь роботодавців у роботі конферецій, тренінгах тощо.
Матеріально – технічна база. БДФЕУ має потужну матеріально-технічну базу, яка динамічно розбудовується. За останні роки аудиторний фонд зріс майже втричі. Для здійснення навчального процесу функціонують 3 навчальні корпуси загальною площею близько 15 тис. кв. м, комп’ютерні класи, лабораторії, лінгафонні кабінети, широка комп’ютерна мережа з виходом в Інтернет. Є два гуртожитки, студентська їдальня, тренажерні зали тощо.
Споруджується новий навчальний корпус, в якому розміститься електронна бібліотека.
Дозвілля. В університеті панує справжня студентська атмосфера. Успішно працюють органи студентського самоврядування, спортивні секції, КВК, ансамблі художньої самодіяльності:
 • Народний аматорський хореографічний ансамбль «Стожари».
 • Народний аматорський оркестр інструментальної та народної музики «Барви Карпат».
 • Вокальний гурток-студія «Роси».
 • Студентський театр-студія «Оксюморон».
 • Команди КВН БДФЕУ.
Вони є володарями п’яти дипломів першого ступеня, трьох дипломів другого ступеня, трьох дипломів третього ступеня, трьох грамот Чернівецької обласної державної адміністрації і першого місця обласного фестивалю-конкурсу юнацької творчості "Чисті роси”.
Газета. В університеті видається газета "Фінансист”.
Гуртожитки. В Буковинському державному фінансово-економічному університеті функціонують два гуртожитки, які, в основному, забезпечують житлом студентів з інших регіонів України. Понад 250 студентів проживають в сучасних, комфортних гуртожитках, що зручно розташовані в центрі міста:
Територія студентських гуртожитків благоустроєна, озеленена, обладнана електричним освітленням. Проїзди і пішохідні доріжки мають тверді покриття.
Усі гуртожитки мають холодне і гаряче водопостачання, каналізацію, індивідуальне  опалювання.
Житлові кімнати в гуртожитках з виходом на коридор. Кімнати обладнані шафами для одягу і взуття, столами, книжковими полицями, ліжками з ортопедичними матрацами, харчоблоками, холодильниками, а також килимами біля ліжок, іншим інвентарем. Кожний поверх має кухню і санітарний вузол (умивальні, туалети), душові. Кухні обладнані плитами, мийками, столами-шафами, а також настінними й пристінними шафами для посуду, табуретками.
На кожному поверсі розташована пральна кімната, приміщення для сушки та прасування білизни і одягу.
Студенти користуються власними комп’ютерами, є вихід в мережу Інтернет.
У гуртожитках є ізолятори, працює медпункт.
На прилеглих територіях гуртожитків розташовані та обладнані спортивні майданчики, де студенти мають можливість займатись спортом в позанавчальний час.
Сплата за проживання проводиться помісячно, вартість проживання до 171 грн на місяць.
 
Контактна інформація:
58000
Чернівецька область, Чернівці, вул. Штерна, 1
Телефони: +38(0372) 52-72-01; 52-42-13
Веб-сайт:http://bsfa.edu.ua/
Підготувала Надія Раківська за матеріалами сайту http://bsfa.edu.ua/
 
Місце знаходження: 

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –