Волинський інститут економіки та менеджменту

В.о.ректора
ЛЕБІДЬ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
 
Волинський інститут економіки та менеджменту є суб’єктом системи вищої освіти ІІІ – IV рівня акредитації і створений з метою задоволення освітніх потреб населення та держави у висококваліфікованих фахівцях ліцензованих спеціальностей. Головною метою діяльності інституту є високоякісна підготовка фахівців європейського рівня для роботи в умовах ринку.
Факультети і спеціальності:
  • облік і аудит;
  • менеджмент;
  • філолігія (переклад);
  • менеджмент організaцій і адмініcтрування;
  • перeклад.
Функціонують підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання.
Міжнародна співпраця. Відділ з міжнародної співпраці та проектної роботи сприяє налагодженню міжнародних зв’язків та роботі над проектами і грандами. Також відділ з міжнародної співпраці займається організацією стажуванням за кордоном. Зокрема в Німеччині, Польщі, Сербії та інших країнах Європи. Стажування за кордоном проходять як співробітники інституту, так і студенти обох факультетів. На сьогодні укладено 14 угод про співпрацю із закордонними організаціями. 
Науково-дослідна робота студентів. Велика увага у ВІЕМ приділяється науково-дослідній роботі студентів. В інституті активно працює Наукове товариство студентів та аспірантів. Впродовж 2007-2010 рр. 85 студентів стали переможцями та призерами регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференцій, предметних олімпіад та конкурсів. 
В навчальному закладі видається «Вісник Волинського інституту економіки та менеджменту».
Бібліотека. Бібліотека Волинського інституту економіки та менеджменту розпочала свою діяльність з січня 1998 року. Робота бібліотеки спрямована на повне залучення студентів і професорсько-викладацького складу інституту до користуванням фондом бібліотеки поліпшення інформаційно-бібліотечного їх обслуговування та наповнення бібліотечних фондів новими надходженнями з метою кращого освоєння студентами навчальної програми. 
Розпочата робота по створенню електронної бібліотеки інституту та електронних каталогів.
Матеріальна база. У навчальному корпусі інституту розміщені аудиторії, комп'ютерні класи, мультимедійна лабораторія, лінгафонний клас, спеціалізовані кабінети з менеджменту, з маркетингу, з охорони праці, з обліку та аудиту, з інформаційних систем обліку та аудиту. Оснащеність аудиторій та лабораторій відповідає навчальним планам і програмам. В даний час в навчальному процесі задіяні 93 персональних комп’ютери та інша комп'ютерна техніка. Є актова зала, конференц-зали та студентське кафе.
Студентське самоврядування. В інституті успішно діє студентське самоврядування. Творча група студентів забезпечує функціонування студентського Web-сайту, на сторінках якого створено форум. 
Дозвілля. Активно працює ансамбль пісні і танцю "Жайвір" та студія естрадного співу. Ансамбль зі своїми програмами бере участь у концертах, Днях відкритих дверей інституту, святкуваннях 8 Березня, на випускних вечорах, в урочистостях до Дня Знань, на відкритті чемпіонату з дзюдо в спортивній школі, з Різдвяними пісноспівами - в підшефних організаціях і підшефній школі-інтернаті. 
Працевлаштування студентів. В питаннях працевлаштування випускників організовано тісну співпрацю підприємствами регіону та з обласним центром зайнятості. Станом на 2010 рік ні один випускник ВІЕМ не зафіксований в Обласному центрі зайнятості як безробітний! Це говорить про відповідність підготовки фахівців у ВІЕМ вимогам роботодавців. 
 
Контактна інформація:
43020, Україна, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3 
тел./факс : 
(0332) 789833, (0332) 789832 (приймальна комісія) 
(067) 334 34 76, (050) 438 68 15 
Підготувала Надія Раківська за матеріалами сайту http://www.viem.edu.ua/index.php
 
Місце знаходження: 

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –