Донбаська національна академія будівництва і архітектури

Ректор 
Горохов Євген Васильович – 
доктор технічних наук, професор.
 
Донбаська національна академія будівництва і архітектури навчає фахівців у галузі будівництва та архітектури більше 65 років. ДонНАБА є єдиним освітнім закладом, який готує архітекторів, інженерів-будівельників, фахівців у муніципальному господарстві, економістів і менеджерів з будівництва, проектувальників доріг і аеродромів у Донецькій і Луганській областях України.
Більш ніж 30 000 інженерів і архітекторів (у тому числі 500 іноземних громадян) – випускники академії. Серед них 30 докторів наук і 250 кандидатів наук. 
Інститути:
  • Будівельний інститут.
  • Інститут мiського господарства i охорони навколишнього середовища (МГіОНС).
  • Інститут економіки, менеджменту і права в будівництві (ЕМ та ПБ).
  • Інститут післядипломної освіти, підготовки і перепідготовки (ПОПіП).
Факультети:
  • Факультет гуманітарної підготовки.
  • Факультет архітектурний .
  • Факультет механічний .
Функціонує Архітектурно-будівельний ліцей при Донбаській національній академії будівництва і архітектури. 
Є також рада студентського самоврядування. 
Бібліотека. У процесі навчання та науково-дослідної діяльності студенти, викладачі та співробітники ДонНАБА мають можливість швидко й ефективно отримувати інформацію, скориставшись фондом бібліотеки. 
Фонд бібліотеки складає більше 410 тис. примірників. Із них 32% складає навчальна література; 28% – наукова; 10% – періодична; 10% – нормативно-технічна; 5% – художня; 15% – методична література, неопубліковані матеріали, іноземна література тощо. У фонді бібліотеки зберігається 2300 примірників іноземної літератури (переважно англійською мовою) з будівництва і архітектури, інформаційних технологій, гуманітарного напряму. Фонд містить сучасні носії інформації на компакт-дисках переважно довідкового та навчального напряму. У фонді бібліотеки міститься ряд цінних видань з архітектури, містобудування, енциклопедії. 
Обслуговування читачів здійснюється в 4-х читальних залах (на 280 посадкових місць). Література видається на 3-х абонементах. Щорічно обслуговується понад 210 тисяч читачів. Бібліотека підключена до мережі Internet. До послуг користувачів комп'ютерні читацькі місця, розташовані в читальному залі іноземної літератури. 
Міжнародна співпраця. Навчальний заклад співпрацює з вузами таких країн, як Білорусія, Росія, Молдова, Казахстан, Велика Британія, Німеччина, Монголія, Литва, Алжир, Польща, Словаччина та ін.

 
Музей. Музей – це візитна картка вишу, його минуле, сьогодення і майбутнє, це історія життя академії і її випускників. Музей сприяє підвищенню світогляду студентів, придає упевненості в здатності зробити і свій внесок у розвиток славних традицій ДонНАБА. 
Експозиція музею розміщується у двох залах (аудиторіях) третього корпусу академії. Перший зал займає площу 116,5 кв.м., другий – 86,5 кв.м. За період з 1973 року накопичено величезний архівний матеріал у складі якого більше п'яти тисяч експонатів.
Палац культури. Основна мета Палацу культури – організація дозвілля, розвиток творчих здібностей, естетичне і етичне виховання студентської молоді. 
ПК є культурно - дозвільницьким центром і надає можливість всім охочим студентам займатися художньою творчістю в колективах самодіяльності, брати участь в різноманітних заходах, конкурсах, концертах. Палац має досить широкі можливості для проведення заходів різної тематики, у тому числі і наукових конференцій, семінарів обласного і республіканського значення, виставок, виборів, зустрічей з політичними лідерами, керівниками міста і області. 
Палац має глядацький зал на 280 посадочних місць, 8 репетиційних кімнат для занять самодіяльних колективів, приміщення кафе для проведення вечорів малих форм, фойє для танців, вечорів, ранків і так далі. 
Дозвілля. Правильно і з користю проведене дозвілля збагачує людину, вносить до його життя різноманітність, розкриває творчий потенціал. 
Одним з напрямів в структурі вільного часу є художня самодіяльність. 
На базі Палацу функціонують наступні творчі колективи:
3 ансамблі естрадного танцю;
група східного танцю;
вокальна студія;
рок-група;
три команди КВК.
Особливою популярністю у студентів користується команда «Ліва матриця», яка багато років підряд представляла вуз на різних сценах. 
Санаторій-профілакторій. У гуртожитку № 3 працює санаторій-профілакторій ДонНАБА, який може розмістити 100 студентів. У профілакторії проходять оздоровлення студенти академії. Там вони отримують трохразове харчування та лікування. У літній період санаторій-профілакторій виїжджає в спортивно-оздоровчий табір і продовжує роботу з оздоровлення студентів. Також у цьому гуртожитку розміщується бібліотека яка працює у вечірній час. 
Студентське містечко. На території студмістечка знаходиться п'ять гуртожитків які розраховані на 1480 місць. Гуртожитки мають блокове планування і два гуртожитки мають два блоки поліпшеного планування. У кожному гуртожитку проживають студенти по одній, дві і три людини в кімнаті. 
На території студмістечка знаходиться: столова, санаторій-профілакторій, медпункт, комп'ютерний клас, перукарня. Одне гуртожиток надано студентським сім'ям, аспірантам і магістрантам. 
 
Контактна інформація:
Адреса:
86123, Україна,
 Донецька область, 
Макіївка, вул.Державіна, 2,
Телефони:
+38 (062) 340-15-80
Електрона пошта:
Підготувала Надія Раківська
 за матеріалами сайту http://www.donnasa.edu.ua/ 
 
Місце знаходження: 

Нові матеріали

Методична розробка уроку за професійним спрямуванням «Bakery products and Confectionery»
Методична розробка "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної літератури як  засіб  розвитку полікультурної компетенції учнів"
Методична розробка "Можливості використання електронних презентацій PowerPoint для характеристики напрямів і стилів світової літератури"
"Навчаючись на філфаці, я зрозуміла, що слухати аудіокнигу в маршрутці приємніше, ніж музику", - Ірина Павко про навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка
Інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, мовленнєвого розвитку, художньої літератури та образотворчої діяльності на тему "Усе моє, все зветься Україна"
Сценарій розваги з патріотичного виховання фізкультурно-музичного напрямку на тему "Козацькі забави"
Методи і форми роботи з розвитку творчих можливостей студентів на занятті з української літератури. Методична робота за творчістю Лесі Українки
Проект Закону "Про повну загальну середню освіту" вже на розгляді у ВР України: яких новацій чекати найближчим часом?
"За рік навчання я переконалася, що ТНПУ – університет високого рівня", - Тетяна Базилевська
Конспект уроку на тему: «Ефективне спілкування». Презентація

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –