Запорізький національний університет

Фролов Микола ОлександровичРектор університету
Фролов Микола Олександрович – доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, академік Академії наук вищої освіти України. Запорізький національний університет

Кваліфікаційний ступінь (рівень): бакалавр, спеціаліст, магістр.

Запорізький національний університет – це вищий навчальний заклад державної форми власності, історія якого становить 85 років. Сьогодні ЗНУ – відомий і престижний вищий навчальний заклад України, який продовжує найкращі освітні традиції, тісно пов’язані зі славетним минулим запорізького краю, його багатою історією. У 2011 році університету присвоєне Почесне звання «Лідер національної освіти». У 2015 і 2016 роках – «Лідер вищої освіти України».
За результатами міжнародного рейтингу вишів «Webometrics Ranking of World Universities» ЗНУ, з-поміж майже 300 вишів України, посів 31 сходинку. ЗНУ – серед кращих вишів України за цьогорічним рейтингом видання «Деньги». У ньому за економічними спеціальностями Запорізький національний університет посів 14 сходинку, за юридичними – 13, а за гуманітарними – 10. 
До структури ЗНУ входить 16 факультетів – математичний, фізичний, економічний, філологічний, біологічний, історичний, юридичний та факультети журналістики, іноземної філології, соціології та управління, менеджменту, соціальної педагогіки та психології і фізичного виховання, а також відокремлені структурні підрозділи – Криворізький факультет, Нікопольський факультет, Економіко-гуманітарний факультет у м. Мелітополі, 2 коледжі – Економіко-правничий та Торговий, Центр післядипломної освіти із сектором бізнес-освіти, Центр інтенсивного вивчення іноземних мов та інші мовні освітні центри, , та інші структурні підрозділи. 
Університет здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» за 14 спеціальностями, за ступенем «Бакалавр» (53 спеціальності), освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» (47 спеціальностей), ступенем «Магістр» (51 спеціальність). Підготовка кадрів вищої кваліфікації здійснюється в аспірантурі та докторантурі. У виші функціонує 7 спеціалізованих вчених рад – 3 докторських і 4 кандидатських.
У Запорізькому національному університеті навчається понад 12 тисяч студентів.
Запорізький національний університет
Навчання в Запорізькому національному університеті здійснюється за державним замовленням, за кошти державного бюджету; за кошти фізичних та юридичних осіб.
На міжнародному рівні Запорізький національний університет підтримує партнерські зв’язки з багатьма вищими навчальними закладами за межами України. Студенти мають можливість брати участь у міжнародних програмах обміну ERASMUS+, ERASMUS MUNDUS, MEVLANA та навчатись у вищих навчальних закладах Франції, Італії, Польщі, Естонії, Болгарії, Румунії, Туреччини та ін. 
ЗНУ забезпечує освітню євроінтеграцію для студентів завдяки програмі подвійного диплома, за якою магістранти можуть водночас отримати освіту та другий диплом. 
Запорізький національний університет має потужну матеріально-технічну базу: 8 навчальних корпусів, сучасний спортивний комплекс, 4 гуртожитки, Наукову бібліотеку (книжковий фонд – понад 1 млн примірників), електронну бібліотеку, музеї, редакційно-видавничий відділ, прес-центр, редакцію Обласної академічної газети «Запорізький університет», Інтернет-радіо «Університет», локальну телевізійну мережу «Юніверс-ТБ», інтернет-портал «Пороги», два оздоровчі пункти, бази відпочинку «Славутич» на узбережжі Азовського моря та на острові Хортиці.
 
Контактна інформація:
Адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, 69600
Телефон: (061) 228-75-08, 764-45-46
Факс: (061) 228-75-08
Адреса електронної пошти: zv@znu.edu.ua
Адреса офіційного сайту: www.znu.edu.ua
Приймальна комісія: 
Адреса: вул. Жуковського, 66 б, навчальний корпус №2, ауд. 114, 115.
Телефон: (061) 764-67-53, http://web.znu.edu.ua/pk/, pk.znu.ua@gmail.com
 
Прес-служба ЗНУ
 
Місце знаходження: 

Нові матеріали

Методична розробка уроку за професійним спрямуванням «Bakery products and Confectionery»
Методична розробка "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної літератури як  засіб  розвитку полікультурної компетенції учнів"
Методична розробка "Можливості використання електронних презентацій PowerPoint для характеристики напрямів і стилів світової літератури"
"Навчаючись на філфаці, я зрозуміла, що слухати аудіокнигу в маршрутці приємніше, ніж музику", - Ірина Павко про навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка
Інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, мовленнєвого розвитку, художньої літератури та образотворчої діяльності на тему "Усе моє, все зветься Україна"
Сценарій розваги з патріотичного виховання фізкультурно-музичного напрямку на тему "Козацькі забави"
Методи і форми роботи з розвитку творчих можливостей студентів на занятті з української літератури. Методична робота за творчістю Лесі Українки
Проект Закону "Про повну загальну середню освіту" вже на розгляді у ВР України: яких новацій чекати найближчим часом?
"За рік навчання я переконалася, що ТНПУ – університет високого рівня", - Тетяна Базилевська
Конспект уроку на тему: «Ефективне спілкування». Презентація

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –