Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Ректор університету 
Копилов
Сергій Анатолійович – 
доктор історичних наук, професор
Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка — вищий навчальний заклад IV рівня акредитації державної форми власності. Історія університету починає свій відлік з 17 серпня 1918 року, коли гетьман України Павло Скоропадський підписав Закон про заснування Кам'янець-Подільського державного українського університету. Першим ректором університету було обрано відомого вченого-мовознавця Івана Огієнка. 22січня 2008 року указом Президента України Кам'янець-Подільському державному університету надано статус національного, а 20 серпня 2008 присвоєно ім'я Івана Огієнка. 
У складі університету функціонує 10 факультетів:
Історичний.
Фізико-математичний.
Української філології та журналістики.
Іноземної філології.
Фізичної культури.
Педагогічний.
Природничий.
Економічний.
Корекційної та соціальної педагогіки і психології.
Кафедра військової підготовки офіцерів запасу.
Навчання здійснюється за державним замовленням та на контрактній основі. Є аспірантура і докторантура, післядипломна освіта, підготовче відділення. Іногороднім надається гуртожиток.
Фонд наукової бібліотеки Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка багатогалузевий і налічує понад 960 тис. примірників навчальної, наукової, довідкової, художньої літератури. Щорічно передплачується близько 350 назв газет та журналів. Йде робота над формуванням електронного каталогу, до якого внесено понад 340 тис. примірників видань.
Функціонує видавництво друкованої та електронної газети «Студентський меридіан».
Виховна робота у вузі – важливий компонент навчально-виховного процесу. Велика увага приділяється художньо-творчому розвиткові особистості. Сьогодні студенти навчального закладу задіяні у шести художніх колективах, що носять звання народних, серед них:
народна хорова капела «Ясинець»;
багаторазовий переможець міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів народний ансамбль бандуристів «Собор»;
народний ансамбль народних інструментів «Джерела»;
народний хор та ін.
В університеті широко пропагується заняття фізичною культурою та спортом. Відкрито клуб “Любителів зимового купання”. У гуртожитку № 1 обладано сучасний фітнес-зал, у гуртожитку № 3 створено клуб любителів шахів та обладнується спортзал для занять з атлетизму, у гуртожитку № 5 функціонує секція аеробіки та шейпінгу. У гуртожитку № 4 обладнано кімнату для заняття настільним тенісом. Розпочалися роботи щодо відкриття спортзалу у гуртожитку №4 та реконструкції спортивних майданчиків біля гуртожитків. Відроджуються змагання між гуртожитками з різноманітних видів спорту.
Праця університету гідно пошанована на міжнародному та національному рівнях. Так, зокрема, упродовж останнього десятиріччя університет нагороджений Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, відзнаками міжнародних рейтингів «Європейська якість», «Лаври слави», «Нагорода тисячоліття» (Європейська ділова асамблея, м. Оксфорд, Велика Британія), всеукраїнськими відзнаками — «Софія Київська», «Золота фортуна» тощо.
 
Контактна інформація:
Адреса: вул. Огієнка, 61
м. Кам'янець-Подільський
Україна
32300
Телефон: (03849) 3-05-13
Факс: (03849) 3-07-83
Web-сайт:  http://kpnu.edu.ua/
Підготувала Надія Раківська 
за матеріалами сайту
 
Місце знаходження: 

Нові матеріали

Методична розробка уроку за професійним спрямуванням «Bakery products and Confectionery»
Методична розробка "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної літератури як  засіб  розвитку полікультурної компетенції учнів"
Методична розробка "Можливості використання електронних презентацій PowerPoint для характеристики напрямів і стилів світової літератури"
"Навчаючись на філфаці, я зрозуміла, що слухати аудіокнигу в маршрутці приємніше, ніж музику", - Ірина Павко про навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка
Інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, мовленнєвого розвитку, художньої літератури та образотворчої діяльності на тему "Усе моє, все зветься Україна"
Сценарій розваги з патріотичного виховання фізкультурно-музичного напрямку на тему "Козацькі забави"
Методи і форми роботи з розвитку творчих можливостей студентів на занятті з української літератури. Методична робота за творчістю Лесі Українки
Проект Закону "Про повну загальну середню освіту" вже на розгляді у ВР України: яких новацій чекати найближчим часом?
"За рік навчання я переконалася, що ТНПУ – університет високого рівня", - Тетяна Базилевська
Конспект уроку на тему: «Ефективне спілкування». Презентація

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –