Київський міжнародний університет

 
 

Президент університету
Хачатурян Хачатур Володимирович - 
професор, заслужений працівник освіти України.

Київський міжнародний університет  – член Європейської асоціації міжнародної освіти – розпочав свою діяльність 1994 року. Освітню діяльність здійснює відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України, має IV рівень акредитації.

Специфікою та однією із суттєвих переваг КиМУ є вивчення іноземних мов, навчальний процес в Університеті проходить двома мовами – українською і англійською. Випускники Київського міжнародного університету,  крім диплому про вищу освіту, отримують Європейский додаток (Diploma Supplement) та сертифікат ІНКОРВУЗ-ЮНЕСКО, що надає їм можливість продовжити навчання та працювати за фахом у провідних країнах світу.

Герб Київського міжнародного університетуСьогодні до структури Університету входить 6 інститутів (Інститути лінгвістики, міжнародних відносин, журналістики, телебачення, кіно і театру, психології та соціально-політичних наук, юридичний), 3 факультети (економічний, медико-фармацевтичний, будівництва і архітектури), аспірантура і докторантура, 3 науково-дослідні інститути: НДІ з економічних і гуманітарних проблем; НДІ глобалізації та європейської інтеграції; НДІ філології; Ліцей КиМУ; Коледж КиМУ (підготовка молодших спеціалістів з правознавства, економіки підприємства, туристичного обслуговування, видавничої справи та редагування, фармації, акторського мистецтва, будівництва та експлуатації споруд).

Корпус Київського міжнародного університету

Корпус Київського міжнародного університету

Київський міжнародний університет готує  фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр і магістр за напрямами: міжнародні відносини; міжнародне право; міжнародні економічні відносини; країнознавство; міжнародна інформація; зовнішня політика; туризм; комп’ютерні науки; правознавство; журналістика; кіно-телемистецтво; театральне мистецтво;  мова і література; переклад; фармація; психологія; політологія; соціальна робота; педагогіка вищої школи;  економіка підприємства; міжнародна економіка; фінанси і кредит; менеджмент організацій; адміністративний менеджмент; будівництво; архітектура.

В університеті успішно діє програма підготовки бакалаврів і магістрів з отриманням подвійного диплому (Центрально-Європейського університету – Словаччина та Київського міжнародного університету –Україна) зі спеціальностей напряму «міжнародні відносини».

Нагороди Київського міжнародного університету

Нагороди Київського міжнародного університету

Навчальний процес забезпечує висококваліфікований склад працівників, серед яких 70% кандидати та доктори наук, 13 заслужених діячів науки і техніки, діячів мистецтв та артистів, 15 членів закордонних академій та асоціацій.

Київський міжнародний університет - «Флагман сучасної освіти і науки України» (2008)Київський міжнародний університет - переможець громадської акції «Флагман сучасної освіти і науки України» (2008 р.); володар Срібної медалі в номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» (2013 р); учасник міжнародних проектів ТЕМПУС-ТАСІС, які фінансуються Європейською комісією (2003-2014 рр.).

Студенти КиМУ — неодноразові переможці конкурсів та змагань з міжнародного права  (конкурс ім. Б. Телдерса,  ім. Ф. Джессопа, змагань «Міжнародний студентський суд ім. Ф. Мартенса»),  олімпіад з іноземних мов.

У межах реалізації програми міжнародного співробітництва університетом укладені договори з  Римським університетом «La Sapienza» (Італія), Інститутом Камоеша (Португалія), Центрально-Європейським Університетом (Словаччина), Цзиняньським університетом (КНР)  і ін.

Київський міжнародний університет має 40,000 м.кв. власних навчальних приміщень, три  гуртожитки.

Контакти:
www.kymu.edu.ua; Е-mаіІ:info@kymu.edu.ua;
м. Київ - 03179, вул. Львівська, 49.
Тел: (044) 450-06-31; (044) 424-86-18.
Тел./факс: (044) 450-06-31.

Місце знаходження: 
Вищі навчальні заклади: 

Нові матеріали

Методична розробка уроку за професійним спрямуванням «Bakery products and Confectionery»
Методична розробка "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної літератури як  засіб  розвитку полікультурної компетенції учнів"
Методична розробка "Можливості використання електронних презентацій PowerPoint для характеристики напрямів і стилів світової літератури"
"Навчаючись на філфаці, я зрозуміла, що слухати аудіокнигу в маршрутці приємніше, ніж музику", - Ірина Павко про навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка
Інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, мовленнєвого розвитку, художньої літератури та образотворчої діяльності на тему "Усе моє, все зветься Україна"
Сценарій розваги з патріотичного виховання фізкультурно-музичного напрямку на тему "Козацькі забави"
Методи і форми роботи з розвитку творчих можливостей студентів на занятті з української літератури. Методична робота за творчістю Лесі Українки
Проект Закону "Про повну загальну середню освіту" вже на розгляді у ВР України: яких новацій чекати найближчим часом?
"За рік навчання я переконалася, що ТНПУ – університет високого рівня", - Тетяна Базилевська
Конспект уроку на тему: «Ефективне спілкування». Презентація

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –