Київський міжнародний університет

 
 

Президент університету
Хачатурян Хачатур Володимирович - 
професор, заслужений працівник освіти України.

Київський міжнародний університет  – член Європейської асоціації міжнародної освіти – розпочав свою діяльність 1994 року. Освітню діяльність здійснює відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України, має IV рівень акредитації.

Специфікою та однією із суттєвих переваг КиМУ є вивчення іноземних мов, навчальний процес в Університеті проходить двома мовами – українською і англійською. Випускники Київського міжнародного університету,  крім диплому про вищу освіту, отримують Європейский додаток (Diploma Supplement) та сертифікат ІНКОРВУЗ-ЮНЕСКО, що надає їм можливість продовжити навчання та працювати за фахом у провідних країнах світу.

Герб Київського міжнародного університетуСьогодні до структури Університету входить 6 інститутів (Інститути лінгвістики, міжнародних відносин, журналістики, телебачення, кіно і театру, психології та соціально-політичних наук, юридичний), 3 факультети (економічний, медико-фармацевтичний, будівництва і архітектури), аспірантура і докторантура, 3 науково-дослідні інститути: НДІ з економічних і гуманітарних проблем; НДІ глобалізації та європейської інтеграції; НДІ філології; Ліцей КиМУ; Коледж КиМУ (підготовка молодших спеціалістів з правознавства, економіки підприємства, туристичного обслуговування, видавничої справи та редагування, фармації, акторського мистецтва, будівництва та експлуатації споруд).

Корпус Київського міжнародного університету

Корпус Київського міжнародного університету

Київський міжнародний університет готує  фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр і магістр за напрямами: міжнародні відносини; міжнародне право; міжнародні економічні відносини; країнознавство; міжнародна інформація; зовнішня політика; туризм; комп’ютерні науки; правознавство; журналістика; кіно-телемистецтво; театральне мистецтво;  мова і література; переклад; фармація; психологія; політологія; соціальна робота; педагогіка вищої школи;  економіка підприємства; міжнародна економіка; фінанси і кредит; менеджмент організацій; адміністративний менеджмент; будівництво; архітектура.

В університеті успішно діє програма підготовки бакалаврів і магістрів з отриманням подвійного диплому (Центрально-Європейського університету – Словаччина та Київського міжнародного університету –Україна) зі спеціальностей напряму «міжнародні відносини».

Нагороди Київського міжнародного університету

Нагороди Київського міжнародного університету

Навчальний процес забезпечує висококваліфікований склад працівників, серед яких 70% кандидати та доктори наук, 13 заслужених діячів науки і техніки, діячів мистецтв та артистів, 15 членів закордонних академій та асоціацій.

Київський міжнародний університет - «Флагман сучасної освіти і науки України» (2008)Київський міжнародний університет - переможець громадської акції «Флагман сучасної освіти і науки України» (2008 р.); володар Срібної медалі в номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» (2013 р); учасник міжнародних проектів ТЕМПУС-ТАСІС, які фінансуються Європейською комісією (2003-2014 рр.).

Студенти КиМУ — неодноразові переможці конкурсів та змагань з міжнародного права  (конкурс ім. Б. Телдерса,  ім. Ф. Джессопа, змагань «Міжнародний студентський суд ім. Ф. Мартенса»),  олімпіад з іноземних мов.

У межах реалізації програми міжнародного співробітництва університетом укладені договори з  Римським університетом «La Sapienza» (Італія), Інститутом Камоеша (Португалія), Центрально-Європейським Університетом (Словаччина), Цзиняньським університетом (КНР)  і ін.

Київський міжнародний університет має 40,000 м.кв. власних навчальних приміщень, три  гуртожитки.

Контакти:
www.kymu.edu.ua; Е-mаіІ:info@kymu.edu.ua;
м. Київ - 03179, вул. Львівська, 49.
Тел: (044) 450-06-31; (044) 424-86-18.
Тел./факс: (044) 450-06-31.

Місце знаходження: 
Вищі навчальні заклади: 

Популярний ВНЗ