Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка

Ректор університету
Комарницький
Віталій Мар’янович - 
доктор юридичних наук,
академік Міжнародної Академії науки та
практики організації виробництва, 
"Заслужений будівельник України",
полковник міліції.
Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка - це сучасний освітній комплекс, який включає в себе всі елементи ступеневої та післядипломної освіти (довузівська підготовка, магістратура й аспірантура, система підвищення кваліфікації). В університеті здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців для системи МВС України, юристів цивільного профілю за спеціальностями «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» і наукових кадрів у межах аспірантури за трьома науковими спеціальностями.
Навчальний заклад увійшов в десятку кращих вишів України в рейтингу «Компас» у номінації «На думку випускників» у 2010, 2011 та 2012 роках. Разом з тим ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка ввійшов у п'ятірку кращих  вузів групи "Права, правоохоронної діяльності, цивільного захисту, безпеки життєдіяльності" всеукраїнського рейтингу Міністерства освіти, науки, молоді та спорту.
Функціонують факультети:
 • Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції.
 • Факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства.
 • Факультет підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки.
Інститут заочного та дистанційного навчання:
 • факультет підготовки працівників ОВС.
 • юридичний факультет.
 • Навчально-консультаційний пункт в Миколаєві.
 • Навчально-науковий інститут права. 
При університеті відкрито навчально-консультаційний пункт заочної форми навчання в м. Миколаєві
Дипломи університету успішно пройшли нострифікацію в Німеччині, Ізраїлі, Росії та інших країнах.
Загальна площа навчально-лабораторних приміщень ВНЗ складає 21251 кв.м. У навчально-виховному процесі використовуються 195 навчальних приміщень, у тому числі 13 лекційних залів, 10 лабораторій,  25 аудиторій, оснащених аудіо-, відеотехнікою, серед яких – 7 комп’ютерних класів, 2 бібліотеки з читальними та комп’ютерними залами, 5 тирів, 25-метровий басейн, 5 спортивних залів, стадіон, 9 відкритих спортивних майданчиків, 3 смуги перешкод, 2 актові зали на 300 і 500 місць.  
Заміський навчально-тренувальний центр на території загальною площею 12 га, оснащений адміністративними, навчальними, спальними та допоміжними корпусами, спортивним містечком, басейном і тирами, де курсанти закріплюють отримані теоретичні знання, спеціальні навички й уміння визволення заручників і боротьби з терористами в імітованих ситуаціях, наближених до реальних умов, зокрема на авіаційному, залізничному й автомобільному транспорті.
Дозвілля. На базі ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка створено потужний центр духовної культури, до складу якого входять кабінети-музеї «Соборна Україна», краєзнавства та історії луганської міліції, Е.О. Дідоренка, а також  архітектурно-художня композиція «Каплиця та пам`ятник Архистратига Михаїла».

Срібний перстень. ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка – єдиний вищий навчальний заклад України, де з першого випуску разом з лейтенантськими погонами кожному випускнику від імені ректора урочисто вручається срібний перстень, на якому викарбувані Державний герб України,  логотип університету і рік закінчення. Саме за цим перснем випускники й через багато років зможуть впізнати один одного.
Бібліотека. Сьогодні бібліотека навчального закладу  є науково-інформаційним центром.
Він складається з:
 • читального залу навчальної та наукової літератури, 
 • залу періодичних видань,  абонементу, 
 • інформаційно-бібліографічного відділу, 
 • відділу комплектування й аналітико-синтетичної обробки документів, 
 • відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення. 
Юридична клініка «Довіра. Основною формою роботи юридичної клініки є її діяльність як громадської приймальні, у межах якої курсанти та студенти надають незахищеним верствам населення безкоштовну правову допомогу шляхом:
 • усного консультування громадян з юридичних питань; 
 • складання процесуальних документів (позовних заяв, скарг, клопотань тощо);
 • підготовки відповідей у формі правових висновків на письмові звернення громадян.
Студентське містечко. Житловий комплекс вузу включає сучасно обладнану їдальню на 1000 місць, 3 гуртожитки на 1650 місць, медичну частину з фізіотерапевтичним, ЛОР і стоматологічним кабінетами й ізолятором, обладнаними необхідною технікою й устаткуванням.
Студенти й курсанти університету мають можливість необмеженого безкоштовного використання Internet: житлові кімнати гуртожитків підключено до всесвітньої мережі.
 
Контактна інформація:
91493, м.Луганськ,
сел.Ювілейне, вул. Генерала Дідоренка
(колишня К.Маркса), 4
Телефон (факс): +38-(0642) -93-50-77
Телефон приймальної комісії: +38-(0642) - 93-69-39
Підготувала Надія Раківська
за матеріалами сайту http://www.lduvs.edu.ua/
Місце знаходження: 

Популярний ВНЗ