Національний авіаційний університет

 
Ректор університету

Кулик
Микола Сергійович,
заслужений діяч науки і техніки України, 
доктор технічних наук, професор.
Національний авіаційний університет є потужним авіаційним вищим навчальним закладом, знаним не лише в Україні, а й далеко за її межами. 
Тут навчається понад 50 тисяч слухачів, серед них 1200 іноземних студентів із 49 країн світу.
За роки існування Національний авіаційний університет пройшов великий історичний шлях. За цей час було підготовлено понад 150 тисяч спеціалістів та магістрів, які сьогодні є візитною карткою Національного авіаційного університету в усіх регіонах України, СНД та зарубіжних країнах.
У вузі створено унікальну авіаційну базу, в складі якої навчальний аеродром, унікальний авіаційний ангар, радіополігон та полігон авіаційної наземної техніки, тренажери та аеродинамічний комплекс з унікальною аеродинамічною трубою, яка внесена до Державного реєстру наукових об’єктів національного надбання.
Територія університету становить 72 га, загальна площа навчальних корпусів – 140 тис. кв. м. У навчальному процесі використовуються 75 літаків та вертольотів, 42 авіаційнi двигуни, 3 комплекснi авіаційнi тренажери, 240 бортових систем, моделюючих стендів, понад 6000 сучасних комп’ютерів.
Інститути:
Аерокосмічний інститут.
Інститут аеропортів.
Інститут аеронавігації.
Інститут екологічної безпеки.
Інститут інформаційно-діагностичних систем.
Гуманітарний інститут.
Інститут міжнародних відносин.
Інститут комп’ютерних інформаційних технологій.
Інститут економіки та менеджменту.
Юридичний інститут.
Інститут доуніверситетської підготовки.
Інститут заочного та дистанційного навчання.
Інститут післядипломного навчання.
ІКАО
Інститут новітніх технологій.
Факультети:
Факультет по роботі з іноземними студентами.
Факультет підготовки офіцерів запасу
Коледжі:
Промислово-економічний коледж.
Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування.
Слов'янський коледж.
Криворізький коледж..
Кременчуцький льотний коледж.
Київський радіомеханічний коледж.
Васильківський коледж.
Ліцеї:
Авіакосмічний ліцей.
Професійний ліцей.
Академія:
Кіровоградська льотна академія.
Науково-технічна бібліотека (НТБ) Національного авіаційного університету (НАУ) є однією з найбільших бібліотек ВНЗ м. Києва та найбільшою в галузі цивільної авіації України.
В університеті діє Центр спорту та здоров'я, яхт-клуб та 2 спортивні майданчика на території студмістечка НАУ. НАУ чи не єдиний державний навчальний заклад, який має власний яхт-клуб.
Національний авіаційний університет як провідний авіаційний навчальний заклад України та у відповідності до вимог Повітряного Кодексу України має в своїй структурі авіаційний медичний центр (АМЦ), який реалізує питання медичної сертифікації авіаційного персоналу цивільної авіації України та забезпечує нагляд за здоров'ям студентів університету. 
Функціонує видавництво журналу «Авіатор України».
Осередком студентського культурного життя є Центр культури і мистецтв.
У 1979 році було відкрито цю унікальну споруду з глядацьким залом на 1500 місць і відповідною інфраструктурою, що створює умови для розвитку творчих здібностей студентів та викладачів.
Державний музей авіації України (Жуляни) є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історіко-технічнім музеєм країни. Він був створений в 2003 році, увінчавши своїм відкриттям найбільшу дату – 100-ліття світової авіації. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції.
Студентське містечко університету це – 11 гуртожитків, їдальня на 1000 місць, інтернет-кафе, студентське “Бістро”, медичний центр, оснащений сучасним діагностично-лікувальним обладнанням, профілакторій, Центр культури і мистецтв із залом на 1500 місць, Центр спорту та здоров’я, на базі якого тренуються збірні команди з багатьох видів спорту, переможці змагань різного рівня. Популярними серед співробітників та студентів є яхт-клуб і гуртки авiамоделювання та дельтапланеризму.
 
Контактна інформація:
пр. Космонавта Комарова 1
Київ, Україна 
03058
тел. (044) 406-79-01 
Підготувала Надія Раківська
за матеріалами сайту http://nau.edu.ua/ua/
Місце знаходження: 

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович