Національний лісотехнічний університет України

Ректор Національного лісотехнічного університету УкраїниРектор університету
Туниця
Юрій Юрійович - 
заслужений діяч науки і техніки України, 
доктор економічних наук,професор,
академік НАН України.
Національний лісотехнічний університет України - один з найстаріших і престижних вищих навчальних закладів освіти, який здобув європейське і світове визнання.
Рік заснування -1874.
Рівень акредитації – IV.
Кількість студентів–понад 7000 осіб.

Університет готує фахівців за такими освітніми ступенями:

 • бакалавр,
 • магістр,
 • доктор філософії,
 • філософ наук.

Сьогодні в структурі університету:

 • Інститут лісового та садового-паркового господарства.
 • Інститут інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.
 • Інститут деревооброблювальних технологій і дизайну.
 • Інститут екологічної економіки і менеджменту.
 • Центр доуніверситетської підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Коледжі НЛТУ України: Технологічний коледж НЛТУ України (м. Львів), Закарпатський лісотехнічний коледж (м. Хуст).

Також до структури університету входять: спортивно-оздоровлювальний табір  на березі Чорного моря «Лісотехнік», лісоекологічні стаціонари: «Моршин», «Східниця», навчально-наукова лісоекологічна лабораторія в Шацьку, природний заповідник «Розточчя», Державний ботанічний сад, Навчально-виробничий лісокомбінат, Мала лісова академія.

Студенти мають можливість: здобути високоякісну освіту і отримати диплом міжнародного визнання; отримати усі ступені вищої освіти (бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук); проходити стажування у провідних вищих навчальних закладах Європи та Америки; здобути другу вищу освіту, а також навчатися за дистанційною та змішаною формами навчання; вивчати профільні дисципліни іноземними мовами; проходити військову підготовку з присвоєнням звання офіцера запасу та паралельно з основним навчанням здобути кваліфікацію водія категорій “В” і “С”; навчаючись за дуальною формою (з поглибленою практичною підготовкою), мати високі шанси працевлаштуватися на державних підприємствах, у провідних українських та іноземних компаніях та органах держаного управління; проживати у “зеленому” студентському містечку в центрі Львова (комфортабельні гуртожитки університету розташовані поруч з навчальними корпусами, їдальнею і кафе у мальовничій екологічній зоні міста поруч з Ботанічним садом університету);

реалізовувати свої різнобічні інтереси у наукових гуртках, мережі Internet, бібліотеках, студіях художньої самодіяльності, спортивних залах, на стадіоні, у секціях спортивного клубу тощо;

оздоровлюватися у спортивному таборі “Лісотехнік” на березі Чорного моря, лісоекологічних стаціонарах “Моршин”, “Східниця” і “Шацьк”, природному заповіднику “Розточчя”.

Міжнародні зв’язки є одним із пріоритетних напрямів діяльності університету. Університет є членом і бере участь у роботі таких міжнародних організацій:

 • ІЮФРО — Міжнародна спілка лісових дослідницьких організацій;
 • EFI — Європейський лісовий інститут;
 • IFSА — Міжнародна асоціація студентів-лісівників;
 • SILVA NETWORK — Академічна мережа європейських університетів;
 • МІАРЕП — Міжнародний інститут-асоціація регіональних екологічних проблем;
 • COST — Європейська кооперація в галузі наукових і технічних досліджень;
 • Confederatia Consilva — Рада європейських лісівників.

Університет співпрацює з такими вищими навчальними закладами та науковими установами зарубіжжя: Державний аграрний університет Молдови; Технічний університет, м. Дрезден (Німеччина); Університет прикладних наук, м. Еберсвальде (Німеччина); Університет прикладних наук, м. Ерфурт (Німеччина); Сільськогосподарська академія, м. Щецін (Польща) Технологічний інститут деревини, м. Познань (Польща); Західно-поморський технологічний університет, м. Щецін (Польща); Університет природничих наук, м. Люблін (Польща); Познанський університет природничих наук (Польща); Університет природничих наук, м. Люблін (Польща); Люблінський політехнічний інститут (Польща); Університет туризму й екології (Польща); Трансільванський університет, м. Брашов (Румунія); Університет економіки, м. Братіслава (Словаччина); Технічний університет, м. Зволен (Словаччина); Люблянський університет,  м. Любляна (Словенія); Аграрний університет, м. Алнарп (Швеція); Естонський університет природничих  наук, м. Тарту; Аграрний університет (SLU), м. Упсала (Швеція ); Азербайджанській університет кооперації, м. Баку та іншими.

Національний лісотехнічний університет України
Наукова бібліотека. Наукова бібліотека НЛТУ України має фонд, що нараховує 427 704 екземплярів.
 • Кількість читачів за єдиним читацьким квитком становить 6 827;
 • Книговидача становить більше 400 тис. видань за рік;
 • Обслуговування читачів відбувається на 2 абонементах і в 3 читальних залах;
 • Приміщення бібліотеки має власний корпус і два підрозділи, розміщені в інших корпусах університету.
Національний лісотехнічний університет УкраїниКультура, спорт. Національний лісотехнічний університет України прагне постійно організовувати для своїх студентів спортивні або мистецькі заходи, які дозволяють не просто весело провести вільний час, але і допомагають розкрити в собі таланти та здібності, про які молоді люди найчастіше і не підозрюють. Професія інженера у жодному випадку не заважає реалізовувати себе в творчості або спорті - ось в чому головний постулат, який студентам намагаються донести під час проведення позаурочних заходів. Кожен здатен відкрити в собі талант - необхідно лише знайти оптимальний підхід до його реалізації.
Функціонує:
 • Народний ансамбль танцю «ПОЛОНИНА» НЛТУ України.
 • Студентський театр естрадних мініатюр "Адреналін".
Оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік”. Оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік” знаходиться на відстані близько одного кілометра на схід від с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області та близько 200 м від берега Чорного моря.
Табір розташований у дуже привабливому місці. Поряд піщаний пляж та південний степ, що додає повітрю морський запах та аромат степових трав. 
Газета. У навчальному закладі функціонує видавництво газети  "Освіта лісівнича". Це часопис Національного лісотехнічного університету України.
Іногороднім студентам надається гуртожиток.
 
Контактна інформація: 
вул. Генерала Чупринки, 103,
м. Львів, Україна,
79057.
Тел. (032) 237-80-94, 
факс (032) 237-89-05.
E-mail: nltu@ukr.net
Підготувала Надія Раківська
за матеріалами сайту http://www.nltu.edu.ua/
Місце знаходження: 

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –