Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –  
академік НАН України, доктор фармацевтичних наук, доктор хімічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, заслужений винахідник України, лауреат Державної премії України, повний кавалер ордена «За заслуги», кавалер ордена князя Ярослава Мудрого IV, V ступенів, Почесний громадянин міста Харкова, професор.
 
Фармація без кордонів
Як людина, яка присвятила все життя фармації, можу впевнено сказати: саме ця професія є однією з найгуманніших, бо з давніх часів бажання людей бути здоровими залишається незмінним. Саме фармацевтична галузь є стратегічною, тому що охорона здоров’я населення – це гарантія безпеки будь-якої держави. Здоров’я людини – ключовий елемент національної безпеки. Перспективність професії фармацевтичного працівника підтверджена світовим досвідом: у розвинених країнах фармацевтична галузь за темпами розвитку посідає 2-ге місце після авіакосмічної. 
Що означає слово «фармація»? Усіма мовами воно звучить однаково й означає науково-практичну галузь, яка займається питаннями пошуку, дослідження, виготовлення, зберігання, відпуску та застосування лікарських засобів. 
 Національний фармацевтичний університет Національний фармацевтичний університет (НФаУ) – лідер фармацевтичної освіти, єдиний монопрофільний галузевий університет. Це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, історія якого налічує більше двох століть.
За даними аналітичного центру CEDOS, який проводив у лютому 2016 року національне опитування студентів, молодь, насамперед, хвилюють перспективи працевлаштування. Затребуваність на ринку праці наших випускників і в Україні, і в країнах зарубіжжя дуже висока, і саме це показник конкурентоспроможності диплому НФаУ. До того ж, як відомо, Національній фармацевтичний університет — інтернаціональний заклад, у якому навчаються студенти з різних куточків світу. Цікавість іноземної молоді до нашого університету — це ще один маркер високого рівня диплому НФаУ.
Сучасна фармацевтична галузь України надає нашим випускникам безліч можливостей для професійної самореалізації. Це і понад 20 тисяч аптек, і контрольно-аналітичні лабораторії, науково-дослідні інститути і більше 100 підприємств різних форм власності з виробництва лікарських засобів, фахові видання.
Ті, кого приваблює науково-дослідна та викладацька діяльність, зможуть реалізувати себе, працюючи у НФаУ, на фармацевтичних факультетах у інших ВНЗ України, центрах післядипломної освіти, науково-дослідних інститутах.
Наші фахівці потрібні на підприємствах біотехнологічної та мікробіологічної галузей, агропромислового комплексу, санітарно-епідеміологічного контролю; в індустрії краси, косметологічних клініках, митній службі, економіко-маркетингових структурах, сфері фармацевтичного бізнесу.
 
Синтез теорії і практики
НФаУ пропонує повний цикл освітніх послуг – від рівня «молодший спеціаліст», який можна здобути в Коледжі НФаУ, до навчання у магістратурі, аспірантурі, докторантурі. Післядипломна освіта, підвищення кваліфікації для амбітних фахівців – це послуги, які надасть Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ. Курсантам пропонуються понад 70 спеціалізацій.
Навчальний процес за всіма спеціальностями та формами навчання здійснює висококваліфікований викладацький корпус, який на 91% складається з докторів та кандидатів наук.
У НФаУ практично відсутні місця за держзамовленням, тож зростаюча кількість бажаючих отримати диплом саме цього навчального закладу свідчить і про реноме університету, і про престиж професії.
Зараз в університеті навчаються понад 17,5 тисяч студентів, інтернів, аспірантів, докторантів, курсантів, слухачів усіх форм навчання.
Навчальний процес за всіма спеціальностями та формами навчання в НФаУ здійснює висококваліфікований викладацький корпус, який на 91% складається з докторів та кандидатів наук. Це науковці зі світовими іменами.
Студенти проходять практику на базі понад 700 аптечних установ, наукових організацій та фармацевтичних компаній. Найкращі студенти задіяні в академічних обмінах із закордонними навчальними закладами – партнерами НФаУ. Зокрема, сьогодні наш університет має угоди на проходження практики у Німеччині, Польщі, Франції, Литві, Болгарії. У сфері міжнародного співробітництва НФаУ укладені двосторонні угоди з 75 ВНЗ із 35 країн Центральної та Східної Європи, Америки, Азії, Близького Сходу, Африки. НФаУ здійснює обміни молодими вченими та викладачами, спільні наукові проекти, бере участь у міжнародних наукових та освітніх форумах, семінарах, конференціях.
У 2015 році НФаУ отримав сертифікат відповідності вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Ми постійно працюємо над можливостями поліпшити якість надання освітніх послуг.
СертифікатСертифікатСертифікат
 
Національний фармацевтичний університет сьогодні, — це потужний науково-освітній комплекс, до складу якого входять 49 кафедр; Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації; Коледж НФаУ; Центральна науково-дослідна лабораторія; Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів; Клініко-діагностичний центр з лабораторією клінічної діагностики; Проблемна лабораторія морфо-функціональних досліджень; Науково-дослідна лабораторія мікробіологічних та імунологічних досліджень; Науково-методична лабораторія з питань фармацевтичної освіти; Лабораторія електротехніки та електроніки; Центр дистанційних технологій навчання.
Ми проводимо фундаментальні та прикладні дослідження, створюємо та впроваджуємо у практику нові ефективні лікарські засоби. В університеті працює 22 наукові школи, нашими вченими розроблено майже 400 нових лікарських препарат та субстанцій. Це такі національні бренди, як: Левомеколь, Кратал, Діакамф, Альтан, Валькофен, Веносан, Живітан, Левосин, Ліпофлавон, Настойка прополісу, Паравіт, Піфламін, Флаванабол, Інфлоракс та інші.
Саме сукупність цих складових робить Національний фармацевтичний університет лідером фармацевтичної освіти України. І тільки співробітники НФаУ, наш дружний науково-викладацький колектив, знають, що за успішними показниками стоїть самовіддана щоденна праця.
Ми дуже вдячні державі за визнання наших досягнень. Справжнім подарунком працівникам фармацевтичної галузі стало встановлення нашого професійного свята — Дня фармацевтичного працівника. Для нас велика честь котрий рік поспіль приймати на своїй базі делегатів Національних з’їздів фармацевтів України.
 
Студмістечко
Наш університет має міцну матеріально-технічну базу. Загальна площа навчально-виробничого комплексу НФаУ складає 105 тис. кв. м. Це 6 навчальних корпусів, фізкультурно-оздоровчий та харчувальний комплекси, пункт охорони здоров’я, культурний центр НФаУ. У вересні 2016 року університет здав до експлуатації новий гуртожиток євро стандарту. Тепер ми маємо кампус у складі 6 гуртожитків, і всі приїжджі студенти гарантовано забезпечуються житлом. У гуртожитках працюють штатні чергові, діють підрозділи Наукової бібліотеки, тренажерні зали; є кабельне телебачення, Internet тощо.
Завдяки сучасному комплексу їдалень студенти НФаУ мають можливість за доступними цінами добре та смачно харчуватися. Студентські кафе перебувають на балансі університету, тому у вартість страв включається тільки собівартість використаних для їх приготування продуктів. Ознайомитися із розмаїттям та цінами у наших кафе запрошуємо на сайт НФаУ, де щоденно розміщується меню кожної їдальні.
Дорогі друзі, вчитися у фармацевтичному університеті складніше, ніж в інших ВНЗ, але шлях, на який ви вступите, дуже цікавий та благородний! Вибір за вами!
Національний фармацевтичний університет
 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ліцензія МОН України № 636486 серії АЕ від 19.06.2015 р.
ЗАПРОШУЄ НА ДЕННУ, ВЕЧІРНЮ ТА ЗАОЧНУ ФОРМИ НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:
«Фармація» 
освітні програми «Фармація»,  «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів»
«Технології медичної діагностики та лікування»
освітня програма ««Лабораторна діагностика»
«Біотехнології та біоінженерія»
освітні програми «Біотехнологія», «Промислова біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія»
«Економіка»
освітня програма «Економіка підприємства»
«Маркетинг»
освітня програма «Маркетинг»
«Менеджмент»
освітні програми «Менеджмент організацій та адміністрування», 
«Логістика», «Якість, стандартизація та сертифікація»
«Публічне управління та адміністрування»
освітня програма «Адміністративний менеджмент»
«Науки про освіту»
освітня програма «Педагогіка вищої школи»
 
 
КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
Зателефонувавши за номером (057) 706-30-68, у консультаційному центрі приймальної комісії університету можна отримати вичерпну інформацію щодо обраної професії та можливості працевлаштування, відомості про факультети, порядок оформлення документів і умови вступу.
Добре підготуватися до складання зовнішнього незалежного тестування допоможуть вечірні та заочні підготовчі курси – тел. (057) 706-33-80.
Адреса приймальної комісії:
м. Харків, вул. Пушкінська, 53. 
Проїзд до станції метро «Пушкінська» (Салтівська лінія) або «Архітектора Бекетова» (Олексіївська лінія).
Skype: abitur.abitur
 
Контактна інформація:
Адреса університету: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53
Консультаційний центр приймальної комісії — тел. (057) 706-30-68
Call-center — тел. (057) 341-51-61
E-mail: abitur@ nuph.edu.ua
Skype: abitur.abitur
Вайбер +38(067)191-02-31
 
Відділ зв`язків із громадськістю та пресою
Національного фармацевтичного університету
 
Місце знаходження: 

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович