Хмельницький університет управління та права

Ректор університету:
Омельчук
Олег Миколайович – 
кандидат юридичних наук,
доцент кафедри кримінального права та процесу.
Хмельницький університет управління та права - державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, заснований у 1992 році .
Відомий осередок правничої та управлінської освіти і науки не лише на Хмельниччині, але й в Україні. 
Матеріальна база університету - 4 навчальні корпуси, які стали не просто візитівкою університету, але й окрасою міста, наукова бібліотека, юридична клініка, студентській гуртожиток та гуртожиток готельного типу «Енеїда», мальовнича база відпочинку ім. Сергія Мацишена в селі Пирогівці Хмельницького району. 
Факультети: 
юридичний;
управління;
економіки;
заочний. 
Наразі на трьох факультетах діє 11 кафедр, юридична клініка (до речі, найстаріша в Україні), студенти та юрисконсульти якої надають високопрофесійні юридичні послуги малозабезпеченим верствам населення, є переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань, учасниками багатьох грандових програм. Набирає потужності студентський бізнес-центр, який став базою для практичного навчання студентів та своєрідною школою для майбутніх підприємців. 
Черговим надбанням не лише факультету управління та економіки, але й усієї області є магістратура за спеціальністю «Державна служба». У цьому регіоні лише Хмельницький університет управління та права вже 5 років поспіль готує фахівців такого рівня для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 
Юнаки мають  можливість у вузі отримати звання молодшого лейтенанта запасу, пройшовши курс навчання за програмою підготовки офіцерів запасу Збройних сил України. 
Бібліотека. Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 77 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки. 
Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробовують свої знання під час проходження стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах. 
Студентське життя. Студентська рада та профспілка студентів – справжня школа лідерів і організаторів, які так необхідні нашій молодій державі. А робота у студентських лекторських групах з правової освіти населення, дає студентам змогу розвинути свої ораторські здібності та вміння публічно спілкуватися з аудиторією. Студентське життя Хмельницького університету управління та права веселе та різнобарвне. Кожен має можливість знайти собі заняття за інтересами у спорті, туризмі чи мистецтві. Серед традиційних брендових свят університету найвідоміші «Дебют першокурсника», «Краса університету», фестиваль до Дня студента «Золотий Еней» і традиційні фестивалі КВК. 
Хмельницький університет управління та права завжди відчиняє двері для тих, хто прагне якісних знань. 
 
Контактна інформація:
вул. Театральна, 8, 
м. Хмельницький, 
29013, Україна 
Приймальня ректора – (0382) 71-80-00 
Приймальна комісія – (0382) 71-75-93 
Деканат юридичного факультету – (0382) 71-82-98 
Деканат факультету управління та економіки – (0382) 71-75-89 
Деканат заочного факультету – (0382) 71-75-88 
Підготувала Надія Раківська
за матеріалами сайту http://univer.km.ua/
 
Місце знаходження: 

Популярний ВНЗ