Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Ректор університету
Крижанівський
Євстахій Іванович – 
член-кореспондент НАН України,
доктор технічних наук, професор.
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) – єдиний в Україні вищий навчальний заклад нафтогазового профілю, в якому навчається близько 10 тис. студентів.
ІФНТУНГ – багатофункціональний та розгалужений навчально-науково-виробничий комплекс, база Прикарпатської регіональної організації студентів та викладачів. Тут здійснюються довузівська та післядипломна підготовки, функціонують фізико-технічний ліцей, коледж електронних приладів.
Факультети:
Факультет інформаційних технологій (ФІТ);
Факультет електрифікації та інформаційно-вимірювальних технологій (ФЕІВТ);
Факультет нафтогазопроводів (ФНГП);
Факультет архітектури туристичних комплексів (ФАТК);
Газонафтопромисловий факультет (ГНПФ);
Геологорозвідувальний факультет (ГРФ);
Інженерно-екологічний факультет (ІЕФ);
Факультет заочного та дистанційного навчання (ФЗДН);
Факультет навчання іноземних студентів (ФНІС);
Факультет довузівської підготовки (ФДП).
Інститути:
Інженерно-екологічний інститут (ІЕІ);
Інститут фундаментальної, гуманітарної підготовки та заочно-дистанційного навчання (ІФГПЗДН);
Інститут післядипломної освіти (ІПО);
Інститут економіки та управління в нафтогазовому комплексі
Інститут інженерної механіки.
Науково-дослідні інститути:
Науково-дослідний інститут нафтогазових технологій;
Науково-дослідний інститут екологічної безпеки і природних ресурсів.
Освіта активно інтегрується в міжнародний простір. Розширилися можливості університету в стажуванні викладачів, обміні студентами при проходженні практик за кордоном, в одержанні інформації із зарубіжних країн у галузях планування, організації та здійсненні навчального процесу.
Університет нафти і газу одним із перших ВНЗ України став членом Міжнародної асоціації з обміну студентами та стажування (ІАЕSТЕ). Із 1990 року наші студенти - економісти стали членами Міжнародної асоціації студентів і молодих спеціалістів, які вивчають економіку та управління (АІЕSЕС).
Навчальний заклад розташований в 12 навчальних корпусах з 120 аудиторіями, 26 спеціалізованими кабінетами, 142 навчальними лабораторіями і 32 комп’ютерними класами. Він має багату науково-технічну бібліотеку, яка налічує понад 1,3 млн. примірників, унікальний геологічний музей, якому надано статус національного надбання України, музей історії університету, інноваційно-виставковий комплекс.
До послуг студентів 7 гуртожитків, спортивно-оздоровчий комплекс із 5 спортзалами, плавальним басейном, легкоатлетичним манежем, лижною базою, спортивно-оздоровчий табір "Факел", база відпочинку "Нафтовик". Працюють санаторій-профілакторій "Бадьорість", медпункт, їдальні та буфети.
Важливою складовою виховного процесу молоді є Центр культури і дозвілля студентів, в якому працює 12 колективів художньої самодіяльності, 5 з яких мають почесні звання Народних (танцювальні ансамблі «Самоцвіти» та «Ритм», вокальні «Обрій» та «Водограй», шоу – балет «Шарм»), збірна КВН «Наф-наф та газ», жіночий вокальний ансамбль «Відлуння», літературно–драматичний колектив «Маскарад», колектив брейк-дансу «Дед зоун» тощо.
Колективи часто приймають участь та перемагають у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах.
Помітну роль у вихованні студентської молоді відіграє багатотиражна газета Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, що має промовисту назву “Студент Прикарпаття”. Її тематична спрямованість – висвітлення подій університетського життя, актуальної молодіжної тематики, суспільних перебудовчих процесів та змін, що у зв’язку із цим проходять у вищій школі.
У вузі працює прес-служба університету, яка завжди відкрита та готова до співпраці. 
Усім іногороднім надання місць у гуртожитках університету гарантовано. 
 
Контактна інформація:
м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
Телефон/факс:(03422) 4-22-64, 4-22-18
Підготувала Надія Раківська
за матеріалами сайту http://nung.edu.ua/
Місце знаходження: 

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович