Твір-лист

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 
 
Найкращі вітання, моя любо подруго!
Насамперед хочу поділитися з тобою новими враженнями. Улітку я подорожувала до моря.
Ми приїхали до Алушти на машині, а потім уже помандрували до Коктебеля. Час від часу ми проїжджали понад бездонними проваллями. Десь далеко виблискувало зеленувато- блакитне море. Гірські пейзажі вражали своєю величчю.
Коктебель – затишне й невелике містечко. Воно потопає в квітах і незнайомих екзотичних рослинах. Тепер я знаю, що Чорне море найкрасивіше саме біля гори Кара-Даг. Воно синє й надзвичайно прозоре. Я пірнала з розплющеними очима й роздивлялася водорості та рибок. Вода була така тепла!
На узбережжі Тихої бухти багато різноманітних атракціонів. Особисто мене вразив водяний мотодельтаплан. Було дуже приємно дивитися, як він плавно здіймався в повітрі й кружляв понад морем, наче велетенський птах, а з хвилі на хвилю в той же час стрибав водяний мотоцикл . За ним залишався пінний вируючий слід.
Але, люба подруго, справжню насолоду я отримала, просто слухаючи море. Я бачила, як на тлі вечірнього неба тьмяніє профіль Кара-Дату, як повільно згасають яскраві денні фарби, а їм на зміну приходить сріблясте й легке місячне сяйво.
Мені трохи сумно, що ти не бачила тих дивних місць. Проте я гадаю, що ти теж побуваєш у Коктебелі й закохаєшся в нього так само, як і я. На все добре, моя люба подруго.
Твоя Мирослава.
 
1800 кращих творів медалістів з української та зарубіжної літератури для 5-11 класів / Укладач С.В.Музичук. – Донецьк: ТОВ ВКФ "БАО", 2003. – С.107-108.
 

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ