Твір на тему:"Чи легко бути «білою вороною» й чи можна таких людей уважати сильними?"

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

 

Фразеологізм «біла ворона» знає кожен ізмалку. Більшість людей зазвичай надають негативного забарвлення його змісту, хоча словник подає нейтральне тлумачення: той, хто виділяється з-поміж інших чимось незвичайним, зовсім не схожий на інших. Чи  легко бути «білою вороною» й чи можна таких людей уважати сильними?

Як правило, якщо людина має будь-яку особливість, яка вирізняє її від інших, то вона обов’язково стане об’єктом особливої уваги. Таких людей називають «білими воронами», але вся справа в ставленні самої людини до такої позиції.

З одного боку, маючи якусь виразну особливість, можна підкоритися суспільній думці, яка часто є негативною, і почувати себе приниженим. Часто саме таким чином і ламаються долі людей. Яскравим прикладом цього є життя Чіпки Варениченка з роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». Хлопчик народився без батька,  тому з дитинства був особливим і саме за це його часто ображали та принижували однолітки, називаючи «байстрюком».

З другого боку, якщо особа вирізняється з-поміж інших чимось незвичайним, вона завжди може зробити цю ознаку своєю родзинкою і навіть стати прикладом для інших. Не можна не згадати всесвітньовідомого Ніка Вуйчича – чоловіка, який народився без кінцівок. Йому було надзвичайно важко серед однолітків та й взагалі, але він знайшов у собі сили жити як повноцінна і щаслива людина. І тепер Нік Вуйчич проводить тренінги і семінари по всьому світу і навіть видав свою книгу «Життя без кордонів»

Отже, бути чимось не схожим на інших зовсім не означає бути «білою вороною». Просто варто бути рішучим і наполегливим та перетворити особливість у свою сильну сторону.

Лопатенко Каріна
смт. Добровеличківка

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ