Твір на тему: «Мої обереги»

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 
 
У кожної людини є свої обереги, які ще називають талісманами. Слово «оберіг» мені ближче, бо «талісман» походить з арабської мови й означає «щось таємниче, загадкове».
Які ж у мене є обереги? Я вважаю, що насамперед мене оберігає той хрестик, який мені дали під час хрещення. Хоча якщо добре поміркувати, то оберігає не сама символічна прикраса, а те, що я вірю в добро і в те, що воно повертається до мене, якщо я роблю щось хороше.
Ще в мене є оберіг, подарований мамою спеціально для школи. Це яскрава, малесенька, як мізинчик, лялька, виготовлена мамою з різнокольорових ниток. Я завжди беру її з собою до школи. І коли буває складна контрольна робота, я дістаю її та непомітно саджаю коло пенала. Тоді мені здається, що вона дивиться на мене крихітними оченятами-намистинками й посміхається, ніби підтримує мене.
На мою думку, усі обереги й талісмани є чародійними доти, допоки людина вірить у їхню магічну силу, а не стане віри — не стане й захисної сили цих предметів.
 
Твори 2-11. Самовчитель «Як написати твір», – Х. : Граматика, 2012. – С. 74.
 

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ