Твір на тему: «Під час прийняття важливих життєвих рішень чим має керуватися людина?»

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

На мою думку, при прийнятті важливих рішень у житті людина повинна керуватися як серцем, так і розумом.

По-перше, серце є нашим вірним порадником – воно завжди допомагає стати на правильний шлях. Лише воно насправді відчуває те, що ми хочемо і до чого прагнемо. Яскравим прикладом вибору людини за покликом серця є вибір Наталки Полтавки з однойменного твору Івана Котляревського. Обираючи між возним Тетерваковським і наймитом Петром, Наталка обирає коханого.

По-друге, приймаючи рішення за допомогою розуму, ми можемо тверезо оцінити всі «за» і «проти» здійсненого нами вибору, передбачити і проаналізувати можливі наслідки. Підтвердити мої думки я хочу прикладом із власного життя. Нещодавно я зіткнулася з питанням вибору професії. Це питання є дуже важливим, оскільки від прийнятого рішення залежатиме все моє життя. Я поставилася до нього надзвичайно відповідально. Обираючи професію, я зважила всі «за» і «проти», оцінила переваги і недоліки професій, а також свої можливості. Це допомогло мені обрати спеціальність, з якою хочу пов’язати життя. Не можу не згадати народної мудрості, яка говорить: «Сім раз відмір, а раз відріж».

Отже, при прийнятті важливих рішень людина повинна керуватися і серцем, і розумом, тому що тільки так можна зробити правильний вибір. Навіть якщо ми оступимося, ми можемо все виправити, бо наше життя в наших руках.

Теряєва Ольга Петрівна,
учениця Великодеревичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ