Твір на тему: "Моя кімната" (твір-опис для дівчинки)

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

Я завжди мріяла про власну кімнату, і цього року моя мрія здійснилася. Моя старша сестра Олена вийшла заміж та переїхала до чоловіка. І відтоді наша спіль­на дитяча кімната стала моєю.

Я одразу ж почала перетворювати її на кімнату своєї мрії. Разом із мамою ми зняли з вікон жалюзі та пошили туди фіранки з легкої біло-голубої тканини. На підвіконні я поставила квіти, а саме герань, яку моя сестра терпіти не могла. Зі стін ми познімали всі плакати, мапи та списки англійських слів, аби віддати сестрі. Я дуже її люблю, але хотіла б бачити на стінах інші картини. Тому я повіси­ла туди свої найкращі малюнки: казкові та справжні. Тепер ця стіна виглядає для мене краще за музей, бо там зібрані мої мрії та спогади.

Ще в моїй кімнаті є велика шафа, яку я тепер зможу набивати речами аж до стелі. На внутрішніх дверцятах висять великі дзеркала, перед якими я зможу при­міряти вбрання.

Із меблів у моїй кімнаті ще є стіл, де я виконую домашні завдання і малюю. Біля вікна стоїть зручне та м’яке крісло блакитного кольору. Його у нас в роди­ні ніхто не любить, бо колись давно його подряпала кішка, що в нас жила. Тепер тканина на кріслі місцями висить ниточками. А мені це крісло дуже до вподоби, бо я можу його не жаліти, не боятися забруднити, якщо вже так станеться, грати­ся на ньому або навіть ще дужче пошкодити. Гірше йому вже не буде, бо воно і так виглядає доволі нещасним.

У своїй кімнаті я відчуваю себе справжньою господинею. Я прибираюся там сама, доглядаю квіти, приймаю гостей.

 

Мегазбірка найкращих учнівських творів. 2015: 5‑11 класи / Укладач В.В.Федієнко. ‑Харків: Видавничий Дім «ШКОЛА», 2014. – С. 43

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович