Твір на тему: "Мій перший урок"

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 
Я вчусь уже в п'ятому класі, але свій перший урок і досі пам'ятаю. Коли я вперше зайшов у свій клас, все там було мені дивно. Велика чорна дошка на стіні, грудочки білої крейди, учителька, яка розсадила нас по партах та почала щось говорити, не пам'ятаю, що саме. Пам'ятаю також, як я вперше дістав зошит та почав виводити ручкою свої перші каракулі. Я ніяк не міг навчитися писати рівні літери, вони в мене то лягали спочивати, то зростали до непомірної висоти. Біля мене сидів хлопчик, який уже вмів писати, у нього все виходило гарно та красиво. Я зрозумів, що так не зможу, і поклав ручку на парту, але вчителька дуже сердито на мене подивилась, і я мусив узяти ручку й продовжувати писати.
Пролунав дзвоник, мій перший у житті урок закінчився, і я вибіг на вулицю. Мені казали, що під час перерви можна бігати та стрибати досхочу. Погода була гарна, як зараз кажуть – "класна".
Таким мені й запам'ятався мій перший урок.
1800 кращих творів медалістів з української та зарубіжної літератури для 5-11 класів / Укладач С.В.Музичук. – Донецьк: ТОВ ВКФ "БАО", 2003. – 960 с.
 

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Ректор університету 
Губерський
Леонід Васильович -