Твір на тему: "Славні степові лицарі"

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 
"Козак", "козачина", навіть "козарлюга" – так в Україні кажуть про мужнього, кмітливого та чесного чоловіка. Ось так славна історія нашої держави відгукнулась у сьогоденні.
Дякувати Богові, нині старі добрі традиції повертаються. З'явилися на вулицях наших міст найсправжнісінькі козаки, одягнені в красиву форму, кінні та піші. Ці люди покликані боронити Україну від зовнішніх і внутрішніх ворогів. Я вважаю, що на сучасних козаків можна покластися так само безумовно, як і на їхніх славних попередників, Є зараз в Україні й гетьман, який керує козацтвом, Головніший за гетьмана лише Президент, якого обрано українським народом.
Мені б теж хотілося бути козаком. Ці справжні чоловіки не лише басують на конях, а й займаються військовою підготовкою. Немало часу приділяється й вивченню славетних традицій нашого козацтва. І сучасні козаки намагаються їх наслідувати, жити за кодексом козацької честі.
Жоден ворог не насмілиться перетнути українські кордони, адже на варті завжди стоять славні степові лицарі – наші брати й батьки, наші козаченьки!
1800 кращих творів медалістів з української та зарубіжної літератури для 5-11 класів / Укладач С.В.Музичук. – Донецьк: ТОВ ВКФ "БАО", 2003. – 960 с.
 

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Ректор університету 
Губерський
Леонід Васильович -