Твір на тему: "Як має чинити людина, коли на шляху їй трапляються проблеми й перешкоди?"-6

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

Очевидно, що кожна людина стикається з проблемами та перешкодами. На мою думку, потрібно їх долати якомога швидше та впевненіше, незважаючи ні на що.

По-перше,  слід розуміти, що життя коротке. Краще вирішити усі негаразди і продовжувати насолоджуватись улюбленою справою, сімейним життям і т.д. Прикладом може слугувати роман Дена Брауна «Код да Вінчі». Головний герой професор Роберт Ленґдон вплутується у небезпечну історію. Він не пускає проблеми за течією, а робить усе, що є в його силах, для здобуття справедливості. Ні уряд США, ні інші таємні організації не здатні його спинини.

По-друге, без руху немає розвитку. Якби усі люди були нерішучими та боязкими, ми б зараз не уміли читати, писати та не жили б у відповідних умовах. Відверто кажучи, це було б швидше існування, ніж життя. Чудовою ілюстрацією цієї ситуації є створення першої лампи розжарювання. Томас Едісон, працюючи над цим важливим для людства відкриттям, довів, що не буває поразок, буває лиш досвід, який приходить з ними. З тисячної спроби науковець таки добився свого!

Підсумовуючи, я хочу сказати, що немає нічого неможливого. Потрібно ламати усі бар'єри на своєму шляху, адже ми живемо лиш  один раз, і це життя потрібно прожити з користю.

Ханас Любомир Ігорович,
 Львів,ЗОШ №21

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович