«Це не просто університет, а університет можливостей!» – студент Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»

Трапезніков Артем Вячеславович, студент факультету менеджменту Державного ВНЗ «Національний гірничий університетДо самого вступу до університету я навчався у Дніпропетровському фінансово-економічному ліцеї. У ліцеї активно брав участь у всіх заходах та проектах. Але, коли я перейшов до одинадцятого класу, то настав час обирати вищий навчальний заклад. Як і всі абітурієнти я зіткнувся з великою проблемою: куди саме піти навчатися? З вибором майбутнього напряму навчання я визначився ще у 9 класі, адже як і більшість людей прагну бути успішним, що для мене, перш за все, пов’язане із можливістю самореалізації і опанування виду діяльності, який як найбільше відповідає моїм вподобанням, особистісним характеристикам. А ось з вибором університету було тяжко, відвідав майже всі ВНЗ міста Дніпро…

Одного зимного дня я зібрався в останній університет на «День відкритих дверей», та після цього я мав приймати рішення. Останнім ВНЗ був Національний гірничий університет, факультет менеджменту. Коли я переступив поріг до аудиторії, то був дуже здивований, бо в цьому університеті створено максимально комфорті умови для студентів.

По-перше, це ремонт у аудиторіях, гарні парти та зручні стільці.

По-друге, це аудиторії, які облаштовані комп’ютерами та інноваційною системою, що для кращого навчання та опанування навчального матеріалу дуже цікаво та корисно.

Прийняли нас дуже тепло та по-сімейному, на столах було печиво та чай, здавалося, що ти вдома та під батьківським піклуванням. Здивувало те, що на цій зустрічі не тільки розповіли про вступ до ВНЗ, а й провели ділову гру, де всі абітурієнти з’єдналися в одне ціле. Ми були розбиті на команди, гра продовжувалась близько години, та команда в якій був я, одержала перемогу. Після стількох емоцій я зрозумів, що це університет моєї мрії. Після цього я не вагаючись подав документи в цей університет.

Ось і настало 1 вересня… Зустрівся з новою групою, знайшов нових друзів. Настав час, коли потрібно було обирати старосту академічної групи, було декілька претендентів (серед яких я був також), відбулося таємне голосування. Таємним голосуванням старостою був обраний саме я. За тиждень я вступив до лав студентського самоврядування, був обраний заступником Голови Ради студентів факультету менеджменту.

У листопаді до університету прийшло запрошення: активні студенти Національного гірничого університету отримали змогу відвідати Фрайбергзьку гірничу Академію (Німеччина): в цьому листі було  і моє прізвище. Після цього я зрозумів, що це не просто університет, а університет можливостей!

Після приїзду з Німеччини були заплановані перевибори до студентського самоврядування, на яких я став Головою Ради студентів факультету менеджменту.

Університет – це не тільки навчання: студенти мають змогу розвиватися гармонійно та багатогранно навчаючи, відпочиваючи, обмінюючись досвідом із закордонними колегами у межах спільних програм, стажувань, конференцій тощо. Все це проходить безкоштовно, за що я вдячний університету!

Зараз я на другому курсі. За два роки, завдяки НГУ, я побачив дуже багато та здобув досвід, як за багато років життя.

Національний гірничий університет – це майбутнє для молоді!

Трапезніков Артем Вячеславович,
студент факультету менеджменту
Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»

Нові матеріали

МОН визначило роботу інституційного аудиту, який замінить атестацію шкіл
Підстави для першочергового зарахування в 1-й клас
Уряд виділив 1 млрд грн на інтернетизацію та комп'ютеризацію українських шкіл
В Києві та Харкові відкриють два бізнес-інкубатори
Служба в резерві, або Як можна вчитися в університеті та служити в армії одночасно
Методична розробка «Продуктивність праці та шляхи її підвищення на промисловому підприємстві»
Методична розробка уроку за професійним спрямуванням «Bakery products and Confectionery»
Методична розробка "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної літератури як  засіб  розвитку полікультурної компетенції учнів"
Методична розробка "Можливості використання електронних презентацій PowerPoint для характеристики напрямів і стилів світової літератури"
"Навчаючись на філфаці, я зрозуміла, що слухати аудіокнигу в маршрутці приємніше, ніж музику", - Ірина Павко про навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович