Будь-яка перешкода долається наполегливістю

Степан Прийдун, студент 4 курсу історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка, переконаний, що будь-яка перешкода долається наполегливістю. Цим принципом він керується і у роботі модератора проекту «Академія» - електронні курси до ЗНО. Щодня Степан допомагає старшокласникам студіювати історію і готовий відповісти на всі їхні запитання: хто? коли? чому? Також він захоплюється літературою, рослинництвом,  залюбки спілкується із цікавими людьми.
Декілька фактів про Степана Прийдуна
  • Улюблене чтиво: улюблених книг дуже багато, остання, яку я прочитав це «Чорний Ворон» Василя Шкляра – дуже хороший роман.
  • Улюблена музика: різна, залежно від настрою.
  • Улюблені фільми: «Хоробре серце», «Патріот», «Сонна лощина» та багато інших історичних драм.
  • Навчання у ТНПУ – це можливість отримати якісну освіту з хорошою перспективою на майбутнє, а також спілкування з хорошими та цікавими людьми.
Студентське:
Чому у сучасному світі необхідна вища освіта? 

ХХІ ст. – це епоха інформаційного суспільства, де повністю реалізується принцип: «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Тому за таких обставин просто неможливо обійтись без вищої освіти, адже це не лише ґрунтовні знання з філософії, психології чи політології, це, насамперед, комунікабельність та вміння знаходити з людьми спільну мову, досягати консенсусу.
Чим тебе зацікавила робота модератора? 
Насамперед робота модератора – це спілкування з людьми, тому кожного дня можна дізнатись щось цікаве.
Ти – студент і крім цьому допомагаєш готуватися до ЗНО школярам. Чи допомагає тобі проект «Академія» у твоєму навчанні у ВНЗ?
 Так, навіть дуже. Це пов’язано з тим, що кожного дня ти повторюєш вже відомі тобі факти чи отримуєш нові знання. Дуже часто абітурієнти звертаються з цікавими запитаннями на які не завжди маєш відповідь, тому потрібно підшукати якусь цікаву інформацію. Більше того, ти отримуєш безцінний досвід праці в колективі та спілкуванні з абітурієнтами/учнями.
Особисте:
Уяви, що ти виграв 1 мільйон доларів. Як будеш витрачати? 

Я б зняв хороший український фільм на історичну тематику, наприклад про бій під Крутами. Героїчних сторінок в історії нашого народу безліч, але, на жаль, вони майже не знайшли відображення в українському кінематографі.
Що б узяв  із собою на безлюдним острів? 
Взяв би ноутбук. 
Без чого не уявляєш свого життя?
Без рідних та друзів.
Як ти відпочиваєш? 
Люблю вибратися з друзями на природу та приготувати шашлик, відвідувати рідних, допомогати бабусі у селі. Також подобається активний відпочинок: прогулянки лісом, футбол, волейбол, командні ігри (пейнтбол, страйкбол) та ін. 
Рецепт успіху: 
Хотілось би сказати, що головне – дотримуватись графіку дня, але в мене це не завжди виходить, хоча я намагаюсь. Деколи можна і цілу ніч просидіти за ноутбуком… Потрібно навчитися вміло поєднувати навчання та відпочинок і тоді все буде добре. 
Спілкувалася Катерина Швець

Популярний ВНЗ