Визначено переможця конкурсу "Вмотивований читач".

Визначено переможця конкурсу "Вмотивований читач".За рішенням редакції Освітнього порталу "Академія", переможцем конкурсу "Вмотивований читач" стала Ельміра Кемал. Щиро дякуємо усім учасникам, бажаємо залишатись активними та не зупинятись на досягнутих успіхах!
 
 
Довідка:
Ігор Гирич  - історик, старший науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства, дійсний член УІТ та Наукового товариства ім. Тараса Шевченка, член-кореспондент Української вільної Академії наук (США).
 
Видавництво «Смолоскип» - одне з провідних видавництв України.  Засноване 1967 року в місті Балтимор, США, і назване іменем Василя Симоненка. Після здобуття Україною незалежності воно перенесло свою діяльність в Україну. У США «Смолоскип» видавав дисидентську і правозахисну літературу, а також твори українських письменників, репресованих сталінським режимом. В Україні «Смолоскип» видає дебютні книжки наймолодших авторів, ставлячи собі за мету створювати і розширювати середовище української творчої молоді. Цю та інші книги видавництва можна придбати в інтернет-магазині.
 
Редакція Освітнього порталу "Академія".

Коментарі

Велике дякую)))! Дуже приємно)! З задоволенням буду читати)))!

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –