Вступна кампанія завершена, приймальна - триває

Казарін Володимир ПавловичГарна новина для всіх студентів з окупованого Криму і Донбасу, які не встигли до кінця вступної кампанії перевестися з вишів на окупованій території в Україну. Вони можуть продовжити навчання, отримувати повноцінну освіту і українські дипломи європейського зразка в Таврійському національному університеті імені. В.І. Вернадського.

Незважаючи на завершення вступної кампанії, приймальна комісія вищого навчального закладу продовжує свою роботу. Протягом всього року можна перевестися на навчання в Таврійський університет з будь-якого навчального закладу, розташованого на окупованій території, незалежно від наявності академічних заборгованостей.

Кримчани і жителі Донбасу зіткнулися з проблемою: випускники вузів, що залишилися на непідконтрольній українській владі території, отримують дипломи, не визнані жодною країною світу. Фахівець з таким «документом», не влаштується на роботу ні в Україні, ні в Росії, не кажучи вже про Європу чи Америку. Неможливо підтвердити свою кваліфікацію сумнівним дипломом, даних про який немає ні в одному офіційному реєстрі. Вузи, що залишилися на окупованій території, незважаючи на гучні декларативні заяви, як і раніше залишаються невизнаними світовою спільнотою.

Тепер ця проблема вирішена.

Міністерство освіти України, з огляду на складну ситуацію в Криму і зоні АТО, дозволило Таврійському національному університету ім. В.І.Вернадського, який відновив свою роботу в Києві з листопада 2015 року, здійснювати прийом документів щодо переведення студентів з інших вишів протягом всього року.

Студенти Таврійського національного університету мають можливість паралельно навчатися і в європейських вузах, з якими Таврійський університет працює за програмами обміну студентами і викладачами.

Студенти університету, в разі необхідності, забезпечуються гуртожитком у Києві.

Детальну інформацію про університет, спеціальності, умови прийому можна дізнатися на сайті ТНУ.

Приймальна комісія:

Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 164 (будинок Грушевських), к. 208-209

За телефонами: + 38-044-337-83-60
+ 38-098-099-18-91 (Hangouts)
+ 38-068 455-61-09 (Viber)

Прес-служба ТНУ імені В. І. Вернадського

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович