Відбувся круглий стіл волонтерів соціальних проектів «Онлайн-репетитори 2017 року» та «TNPU. English speaking club»

Круглий стіл волонтерів соціальних проектів «Онлайн-репетитори 2017 року» та «TNPU. English speaking club»Круглий стіл волонтерів соціальних проектів «Онлайн-репетитори 2017 року» та «TNPU. English speaking club» відбувся 16 березня 2017 року в Тернопільському національному університеті ім.В.Гнатюка. Відкриття проектів ініціювала громадська організація «Освітній центр». Партнери проектів: Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка, Освітній портал "Академія" https://academia.in.ua, англомовний веб-ресурс про Україну "Ukrainian Gate" https://uagate.com/

Мета проекту "Онлайн-репетитори 2017 року": якісна та абсолютно безоплатна допомога абітурієнтам у підготовці до ЗНО з усіх дисциплін, винесених для складання на ЗНО. Проект вже три роки поспіль успішно реалізується в інтернет-просторі, тисячі учнів з його допомогою вступили в омріяні виші.

Мета проекту "TNPU. English Speaking Club": створити в ТНПУ ім.В.Гнатюка "TNPU. English Speaking Club", в якому усі охочі зможуть безкоштовно покращити свої знання з англійської мови.

Спікер круглого столу волонтерів соціальних проектів «Онлайн-репетитори 2017 року» та «TNPU. English speaking club» Степан Прийдун«Гасло соціальних проектів «Онлайн-репетитор 2017 року» та «TNPU. English speaking club» – навчаючи інших, вчитеся самі. Кожен з вас повинен бути справжнім професіоналом своєї справи, а для цього потрібно постійно розвиватися і вдосконалюватися. Участь у подібних освітніх проектах – неоціненний досвід для вас»,– зазначив спікер круглого столу Володимир Брославський, Голова ГО "Освітній центр", керівник відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка, кандидат історичних наук, доцент.

Степан Прийдун, аспірант історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка, надав методичні рекомендації волонтерам щодо проведення навчань абітурієнтів, розповів про особливості індивідуальних та групових занять в онлайн-режимі.

Заявку на участь у соціальних проектах подало 28 осіб, серед яких студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, Тернопільського національного економічного університету та вчителі Тернопільської загальноосвітньої школи №24. За круглим столом волонтери розподілили обов’язки, обговорили стратегію реалізації соціальних проектів, способи роботи з абітурієнтами (онлайн-заняття, презентації, відеоуроки, навчальні марафони тощо), старт «TNPU. English speaking club», майстер-клас від Валерія Панченка – кандидата філологічних наук, викладача кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім.В.Гнатюка тощо. Волонтери після завершення проекту отримають сертифікати учасників освітнього волонтерського руху.

Проекти відкриті для спонсорів, волонтерів та всіх охочих долучитися до доброї освітянської справи.

 

Нові матеріали

Кожен український учень може номінувати свого вчителя на Global Teacher Prize — «Нобелівську премію» для освітян
Як абітурієнту визначити середній бал атестата?
МОН продовжило термін внесення до ЄДЕБО небюджетних конкурсних пропозицій до 30 червня
Лілія Гриневич: У 2018 р. передбачено 6,7% ВВП на освіту
Визначено порогові бали «склав/не склав» для всіх предметів ЗНО
МОН опублікувало Q&A для вступників 2018 року
Вперше в Україні підручники з англійської мови британських видавництв друкуватимуть за кошти держбюджету
5 шкіл Київської та Сумської області виграли 310 тисяч гривень на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій
Стартувало громадське обговорення порядку організації інклюзивного навчання у ЗВО і ПТНЗ
Конспект уроку на тему: «Дон  Кіхот  і  Санчо  Панса-парні  образи, у яких  втілено високу мрію і прагматизм» (з   використанням  елементів  компаративного  аналізу  художнього  тексту)

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович