В Криму переслідують українські школи та вчителів

Саме так розцінує Міністерство освіти і науки України примусове звільнення директора єдиної в Сімферополі української школи-гімназії Наталі Руденко, яке сталося 10 квітня 2014 року під тиском осіб із «самооборони Аксьонова» та погрозами від місцевого чиновництва.
Наталя Руденко очолювала школу з дня її відкриття у 1997 році, під її керівництвом навчальний заклад став одним із кращих в Автономній Республіці Крим.
МОН розцінює цю безпрецедентну подію як акт репресії окупаційної структури та самозваної влади півострова Крим, як вияв переслідування українських шкіл та вчителів.
Міністерство заявляє, що  громадянська позиція, знання, досвід Наталі Руденко потрібні Україні й до її долі МОН України не буде байдужим.
Нагадуємо, що УНІАН також інформувало, що раніше «міністр освіти Криму» Наталя Гончарова в ході ток-шоу на одному з місцевих телеканалів заявила, що у відомстві існує «внутрішня домовленість» перетворити одну з найкращих україномовних шкіл півострова - Сімферопольську українську гімназію - в російськомовну.
Тому побоювання заступника міністра освіти і науки України павла Полянського про те, що Росія закриє українські школи і гімназії, які ще працюють в Криму є небезпідставні.
За матеріалами МОН України та УНІАН

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –