Освітній портал «Академія» - співорганізатор Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка

 Освітній портал «Академія» - співорганізатор Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка2 квітня 2017 р. відбувся другий (очний) тур Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка для професійної орієнтації вступників 2017 року.
 
Перший тур – дистанційний – тривав з 22 лютого до 15 березня 2017 р. До участі в першому турі зареєструвалися  573 особи.
Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів (і більше), були запрошені до участі в другому турі.  
 
Відповідно до «Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» у виші було організовано фахові олімпіади з таких предметів: 
  • математика, 
  • фізика, 
  • хімія, 
  • географія, 
  • біологія. 
Охочі мали можливість одночасно обрати декілька предметів. Участь у Всеукраїнській олімпіаді безоплатна. Серед учасників першого туру 208 учнів отримали запрошення на участь у другому турі.  Взяли  участь в очному турі  Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка 108 конкурсантів. За результатами Олімпіади кожен з учасників ІІ туру зможе отримати до 20 балів до одного з сертифікатів ЗНО. 
 
Результати будуть оприлюднені 5 квітня 2017 р. на сайті Олімпіади.

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –