Основне з української мови і літератури

5 травня 2016 р. відбудеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Пропонуємо добірку матеріалів, які допоможуть пригадати основне:


Шпаргалка з української мови: найголовніше на ЗНО

Якою ще мовою, як не українською, ми повинні володіти якнайдосконаліше?! Парадокс, звичайно, але якраз рідну мову ми знаємо, м'яко кажучи, не дуже: правильне написання та вимова слів «шкутильгає» чи не у всіх.

ЗНО – чудова можливість спонукати молодих людей до детальнішого опрацювання царини правил нашої ніжної, співучої, милозвучної мови. Запам'ятайте, знати іноземні мови – круто, а добре вивчити свою – просто необхідно. Тому пропонуємо вам добірку найголовніших правил з української мови, які треба знати, як свої п'ять пальців.

Читати далі...


Українська література. Найголовніше у підготовці до ЗНО

Напевне, немає жодного одинадцятикласника, який би не хотів отримати на зовнішньому незалежному оцінюванні цілих 200 балів хоча б з одного предмета! Повірте, про це мріють всі. Що ж…Мрія, звичайно, річ не погана, але у випадку із ЗНО радимо вам ще й трохи попрацювати, щоб хоч трохи наблизити її до реальності. Можна, коли є бажання, вчити все підряд, а можна трішки схитрувати – з кожної дисципліни, яку ви плануєте складати, вибрати найголовніше у вигляді таблиць, схем, записів тощо.

Як підказує досвід, саме підготовці до української літератури чомусь приділяють мінімум уваги як абітурієнти, так і розробники підготовчих матеріалів. Спробуємо хоч трохи заповнити цю прогалину, зробивши добірку того, що повинен знати кожен випускник.

Читати далі...


Твір на ЗНО. Підготовка до написання

Зовнішнє незалежне оцінювання асоціюється у всіх абітурієнтів з тестами. Все правильно! Тестів достатньо. Хтось знатиме точну відповідь на них, хтось «плаватиме», а дехто – просто вгадуватиме. Так чи інакше, але ці завдання виконають всі. А що робити з так званим «Власним висловленням» з української мови? Адже його прийдеться писати всім без винятку! Ніхто особливо до нього не готується: то часу нема, то надіються на шалений злет власної музи під час ЗНО, то просто відкладають на невизначений термін. Друзі, так не можна! 20 балів (максимальна оцінка за твір) може вас врятувати, прикривши «ляпи» на тестах. Ми попробуємо вам допомогти.

Читати далі...


 

 

Популярний ВНЗ