Спогад семиструнний

Спогад семиструнний. Гра на гітаріУ підлітковому віці всі чимось захоплюються. Хто танцює, хто співає, хто, на жаль, надає перевагу курінню та алкоголю, а кому подобається музика.

Зазвичай після 18-ти років більшість інтересів забуваються. Здавалось, так буде і в неї. А її історія ось яка.

Слухаючи, як її знайомий грає на гітарі, вона і задуматись не могла, що сама через чотири роки не зможе жити без цієї музики. Багато кому сама гітара асоціюється як велика компанія людей, багаття, хтось співає і грає на ній. Але мало хто розуміє, через які труднощі інколи проходить людина, котра тільки-но починає грати на будь-якому інструменті.

Її захопленням стала саме гітара. Дівчина ніколи не уявляла себе зірвиголовою в рок-групі. Навпаки, історія почалась не з зовсім щасливого моменту. Саме у юності, мабуть, живе у душі щире кохання. Скажете, банально?! Можливо. Але, гадаю, якби не кохання, то зараз безліч людей так би і не відкрили в собі чогось прихованого, потаємного.

Хлопчина, в якого вона була до нестями закохана, грав, наче заворожував, на гітарі, і голос в нього був такий, що годі й було наслухатися. Вона ніколи й подумати не могла, що щось таке зможе її зацікавити. Але він не відповів їй взаємністю, і на цьому все закінчилось, що так і не розпочалось. Та у кожного своя іронія долі.

Час йшов, сльози вона розгубила. І ось одного разу, повертаючись додому, вона натрапила на те місце, де вперше почула його голос і звук гітари. Спогад наче ожив . В її уяві він знову сидів з гітарою в руках, глянув на неї з-під лоба і грав свою мелодію. Саме тоді в голові дівчини пролунала мелодія, яка проникала у самісіньке серце і розривала душу на шматки. І от, щоб спогад залишився живим, сама того не усвідомлюючи, вона почала шукати  ту саму мелодію. З цього моменту зародилась мрія навчитись грати на гітарі.

Змоги придбати інструмент у неї не було. Не було можливості навіть потримати гітару в руках, не те, щоб навчитись грати на ній. Три роки промайнули непомітно. Їй вже мало вірилося, що доля подарує шанс, але бажання було сильнішим. Влаштувавшись на «літню» роботу, вона  з першої зарплатні придбала свою першу гітару, обрала не роздумуючи таку, як сама хотіла.

Після того час почав іти швидше, мелодія за мелодією, пісня за піснею. Зараз дівчина часто і охоче грає та співає друзям, знайомим або ж просто перехожим.

І хто б міг подумати, що зараз вже хобі - невід`ємна частина життя - почнеться зі спогаду, спогаду про вічне кохання, спогаду про чарівну мелодію, яка завжди і в її серці, і на струнах гітари на ім’я  «Адель».

Світлана Марчук

Нові матеріали

60 354 абітурієнти отримали рекомендації на бюджет. Що робити далі?
Українські виші отримають 100 млн грн на базове фінансування науки
Використання заводських матеріалів в курсовому проектуванні з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства». Методична розробка
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила перспективи вищої освіти з тернопільськими педагогами
У МОН визначились з кандидатурою освітнього омбудсмена
За перший тиждень вступної кампанії абітурієнти створили майже 120 000 електронних кабінетів
Документи про середню освіту є дійсними без печатки школи, - роз'яснення МОН
Обсяги державного замовлення на підготовку фахівців у 2019 р.
Автору підручника з історії України рекомендували замінити термін російсько-українська війна на "гражданский конфликт"
Лілію Гриневич не пустили в школу

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович