Суд присудив заставу ректору-втікачу у 24 мільйони гривень

Екс-ректор Національної податкової академії України Петро МельникАпеляційний суд Києва встанови для екс-ректора Національної податкової академії України Петру Мельника заставу в сумі 24 млн 360 тис. грн. Відповідне рішення було ухвалено 15 квітня 2014 р. колегією Апеляційного суду Києва під головуванням судді Марії Приндюк. Якщо до 26 квітня  Мельник або інша особа не внесе суми застави, то ректор-втікач і надалі залишатиметься під вартою.
У разі внесення застави Мельник має бути звільнений з-під варти і повинен не виїжджати за межі населеного пункту де він мешкає, віддати на збереження правоохоронним органам свій закордонний паспорт та інші документи, які дозволяють виїжджати за межі України, з`являтися до слідчого по першому виклику.
Нагадуємо, що екс-ректора Національної податкової академії України Петру Мельника було затримано 27 липня 2013 року при отриманні від двох громадян України хабарів у розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів до навчального закладу, яким він керував.
За матеріалами УНІАН
Фото Galinfo

Популярний ВНЗ

Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Ректор університету 
Губерський
Леонід Васильович -