"Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця вже багато років тримає планку одного із найкращих ВНЗ країни", - студент вишу

Харківський національний економічний університет ім. С.КузнецяМоє знайомство з ХНЕУ ім. Семена Кузнеця почалось ще задовго до вступної кампанії. Протягом останніх чотирьох років, завзято вивчаючи економіку, на питання “ким ти бачиш себе у майбутньому?” я без долі сумніву відповідав “економістом”. Як на мене, ця професія є достатньо необхідною в наш час і при належних зусиллях відкриває величезні перспективи для молодих фахівців. До того ж економічна наука завжди давалась мені легко і з великим інтересом. Над логічним питанням “у якому ВНЗ отримати вищу освіту?” також не довелось довго думати. ХНЕУ ім. С.Кузнеця вже багато років тримає планку  одного із найкращих ВНЗ країни. За останні декілька років мені довелось почути багато позитивних відгуків про університет. Серед них дуже зацікавила орієнтованість ХНЕУ ім. С.Кузнеця на практичне застосування знань та особлива увага до навчальної практики.

Перевагами навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця є спрямованість на кінцевий результат – формування компетентного фахівця, здатного до працевлаштування, успішного в професійній та соціальній сфері”, - доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця В. С. Пономаренко

Також багато моїх старших приятелів навчаються тут і з радістю розповідають про своє студентське життя. А деякі вже завершили навчання і успішно реалізовують себе на роботі. Врешті-решт, дізнавшись достатньо про ХНЕУ, я твердо вирішив, який варіант вступу буде для мене пріоритетним.

Наступним питанням, звісно, був вибір факультету. До нього я підійшов достатньо серйозно, адже вибір спеціальності, фактично визначає мої перспективи у майбутньому. Факультет Міжнародних економічних відносин одразу зацікавив мене по кільком причинам. По-перше, це посилена увага до вивчення іноземних мов. В мене, особисто, є мета оволодіти на високому рівні хоча б двома іноземними мовами, і зараз  є хороша можливість це зробити. До того ж, на сьогодні кожен висококласний спеціаліст у будь-якій сфері діяльності, як я вважаю, має володіти англійською мовою, хоча б на розмовному рівні. По-друге, високі вимоги та конкуренція на факультеті. Так, навчання буде важким, але дасть можливість отримати високий рівень знань. По-третє це націленість підготовки спеціалістів на роботу у сфері міжнародної діяльності, що в свою чергу відкриває перспективи отримання закордонної навчальної і виробничої практики.

Так мій вибір зупинився на МЕВ. Вступна кампанія пройшла успішно, я опинився там, де планував.  Зараз, після 10 днів навчання можу сказати лише одне – я не помилився. Опісля, нехай і не настільки великого терміну, можу констатувати, що всі мої найкращі сподівання справдились. Навчальний процес захоплює, колеги по навчанню створюють відмінну робочу атмосферу на заняттях, а викладачі, в свою чергу, роблять процес засвоєння інформації максимально простим та в той же час ефективним. Відвідувати заняття дійсно приємно: всі професори цікаво представляють матеріал, уважні до студентів, вичерпно відповідають на поставлені питання, допомагають першокурсникам якомога легше втягнутися в навчальний процес, не створюють тиску, проте нагадують про відповідальність. Окрім складу викладачів вражає також  матеріальна та інформаційна база університету. Особливо вразив рівень забезпечення електронними системами, такими як електронний журнал, динамічний онлайн-розклад занять, 3D тур по ХНЕУ ім. С.Кузнеця і багато іншого. Окремо хотілось би виділити систему персональних навчальних систем – вона зроблена на вищому рівні. У студента в будь-який момент є доступ до всього теоретичного та практичного матеріалу по кожному предмету: лекції, презентації, практичні завдання і т.д.. Це робить навчання легким і комфортним у будь-який час.

Не тільки у сфері науки можуть себе реалізувати студенти. На факультеті працює молодіжна організація, котра проводить численні культурні заходи. В університеті працює багато творчих гуртків, де всі бажаючі можуть показати свої таланти. Їх розмаїття просто вражає: тут і КВК, танцювальні колективи, секції вокалу та ще багато цікавого.

Також мені сподобалась детальна увага до розвитку спорту в ХНЕУ ім. С.Кузнеця, зокрема на факультеті МЕВ. Вибір спортивних секцій великий, старші колеги активно залучають до занять спортом та участі у змаганнях, а керівництво університету допомагає їм у цьому. Зробити спорт обов’язковим для студентів ХНЕУ, на мою думку, правильний крок збоку університету.

Оскільки я проживаю у гуртожитку, то хочу і про нього сказати декілька слів. Проживання достатньо комфортне, ремонт якісний, всі необхідні зручності присутні, до університету добиратися недовго. В гуртожитку є своє самоуправління, котре завжди допоможе вирішити будь-які питання і допомогти при необхідності. В цілому, віддаленість від дому не викликає дискомфорту, навколо завжди є багато цікавих людей, що не дадуть засумувати.

Підбиваючи підсумки, хотілося б сказати лише одне – факультет Міжнародних економічних відносин заслуговує на своє особливе місце у ХНЕУ ім. С.Кузнеця. Розповідати про всі достоїнства можна ще дуже довго, втім основні переваги я Вам описав. Як можете зрозуміти, враження від факультету в мене лише позитивні, я готовий рекомендувати його всім абітурієнтам. Вчитися тут дійсно цікаво, і я впевнений, що проведу наступні 5 років із великим задоволенням.

Стрюков Олександр Володимирович,
студент 1 курсу
факультету міжнародних
економічних відносин
Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

Нові матеріали

Методична розробка уроку за професійним спрямуванням «Bakery products and Confectionery»
Методична розробка "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної літератури як  засіб  розвитку полікультурної компетенції учнів"
Методична розробка "Можливості використання електронних презентацій PowerPoint для характеристики напрямів і стилів світової літератури"
"Навчаючись на філфаці, я зрозуміла, що слухати аудіокнигу в маршрутці приємніше, ніж музику", - Ірина Павко про навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка
Інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям, мовленнєвого розвитку, художньої літератури та образотворчої діяльності на тему "Усе моє, все зветься Україна"
Сценарій розваги з патріотичного виховання фізкультурно-музичного напрямку на тему "Козацькі забави"
Методи і форми роботи з розвитку творчих можливостей студентів на занятті з української літератури. Методична робота за творчістю Лесі Українки
Проект Закону "Про повну загальну середню освіту" вже на розгляді у ВР України: яких новацій чекати найближчим часом?
"За рік навчання я переконалася, що ТНПУ – університет високого рівня", - Тетяна Базилевська
Конспект уроку на тему: «Ефективне спілкування». Презентація

Популярний ВНЗ

Національний фармацевтичний університет у м.Харкові

ФАРМАЦІЯ СЬОГОДЕННЯ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД МАЙБУТНІМ
Ректор університету
Черних В. П. Черних
Валентин Петрович –