5 речей, на які потрібно звернути увагу при виборі репетитора

Супер-вчительСучасна школа не дає можливості учням обирати вчителів чи навчальні дисципліни. Проте така нагода з'являється, коли мова заходить про вибір репетитора. На що при цьому варто звернути особливу увагу, ми розповімо у цій статті.

1. Резюме майбутнього репетитора.

У ньому Ви знайдете коротку інформацію про освіту репетитора, дізнаєтесь, які методики викладання він застосовує на заняттях зі своїми учнями. Зверніть особливу увагу, наскільки грамотно це резюме складено. Адже нерідко трапляються випадки, коли слова написано з помилками, а зміст – не завжди відповідає дійсності.

2. Місце проведення заняття.

Тут декілька варіантів: або у Вас вдома, або у репетитора чи через Skype. Загалом це питання можна вирішити безпосередньо з репетитором. Дім, офіс, парк чи кафе – вибирати Вам.

3. Досвід роботи.

Досвід роботи говорить про рівень практики у процесі навчальної діяльності з учнями. Також від нього залежить, чи зуміє репетитор знайти правильний психологічний підхід до учня та вибрати відповідну методику, а також рівень компетентності.

4. Ціна заняття.

Виставлення ціни – справа суб'єктивного характеру та залежить від того, як свої вміння та знання як педагога оцінює репетитор. Саме тому репетитори-початківці ціну за заняття ставлять меншу від тих, у кого уже є досвід у цій сфері. Також ціна залежить від “розцінок” регіону чи області, предмета викладання тощо.

5. Відгуки попередніх учнів.

Тут можна знайти інформацію про результативність занять з репетитором, дізнатися, якої думки про нього інші учні, батьки, колеги.

На Освітньому порталі “Академія” Ви можете знайти свого “ідеального” репетитора, переглянувши анкети тут.

Тетяна Брославська,
репетитор Освітнього порталу "Академія"
Фото: 
wherelearningclicks.com

Популярний ВНЗ