Твір з світової літератури

Твір на тему: "Ти - символ віри і тепла (Дж. Байрон)." (Образ Прометея у давньогрецьких міфах)

Бувають на Землі сміливці, які можуть здійснити нездійсненне. Їх мало, і вони є окрасою людського життя. Одним із таких героїв є давньогрецький титан Прометей.

Твір на тему: "Найсильніший герой Стародавньої Греції" (образ Геракла у давньогрецьких міфах)

За всіх часів існували еталони краси — жіночої і чоловічої. У Стародавній Греції таким еталоном був найсильніший з героїв — Геракл. Про нього існує безліч переказів, які збереглися до наших днів.

Твір на тему: "Власник щасливого квитка, або Історія хлопчика Чарлі (за повістю Р. Дала "Чарлі і шоколадна фабрика")"

Жив-був хлопчик Чарлі. Ріс він у дуже бідній родині, недоїдав і недопивав. Понад усе він любив шоколад, який міг куштувати лише один раз на рік, у день свого народження. А ще мав мрію — побувати на шоколадній фабриці, яка зна­ходилася неподалік від його будинку.

Твір на тему: "Як уберегти Землю від комети? (За повістю Туве Янсон "Комета прилітає")"

Казка відомої фінської письменниці Туве Янсон «Комета прилітає» дивує сво­єю незвичністю. Авторка створює чарівний казковий світ, в якому живуть мумі-тролі. Це маленькі фантастичні істоти, які мешкають у казковому куточку під на­звою Долина. У цій країні ніколи не буває сумно, тут можна літати на хмарах, грати у джунглі, в театр, познайомитися з цвіркуном, який грає на скрипці. Мумі-тролі надзвичайно чемні й виховані, привітні і гостинні.

Твір на тему: "Що можна попросити у машини для здійснення бажань? (За повістю-казкою П. Маара "Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу")"

Люди часто люблять загадувати бажання, навіть найдивовижніші. Чи завжди вони здійснюються? На це питання відповісти складно, оскільки все залежить від багатьох причин. Можливо, тому люди за всіх часів мріяли про якісь чудернацькі машини, що здійснювали б їхні бажання.

Така машина була і в героїв повісті-казки німецького письменника Пауля Маара «Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу».

Сторінки

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович