Вступна - 2015

Міністерство освіти і науки України дозволило учням повторно скласти ДПА

Як зазначає МОН, у процесі проведення державної підсумкової атестації з української мови у формі незалежного оцінювання незначна кількість випускників допустила серйозні порушення 

Оголошено результати тестування з української мови та літератури

Український центр оцінювання якості освіти сьогодні, 13 травня, як і було передбачено раніше, оголосив результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Понад 8% вступників не подолали пороговий бал з української

СтудентиДовгоочікувана мить настала для цьогорічних абітурієнтів – оголосили пороговий бал «склав/не склав» з української мови і літератури.

Продовжено термін реєстрації на ЗНО

Випускники Донецької, Луганської областей, АР Крим та м.Севастополь, які до 20 лютого не встигнуть зареєструватися для проходження ЗНО, зможуть це зробити до 20 квітня!Випускники Донецької, Луганської областей, АР Крим та м.Севастополь, які до 20 лютого не встигнуть зареєструватися

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання

Український центр оцінювання якості освіти, testportal.gov.uaРеєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року (далі – зовнішнє оцінювання) триває з 5 січня до 20 лютого.

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання

Конкурсний бал вступника 2015 року. Рахуємо разом

 

Як правильно порахувати свій конкурсний бал? І що таке прохідний бал? Чи можна самостійно зробити розрахунок тестових балів на ЗНО? Ми спробуємо дати відповідь на ці запитання.

Прохідний бал – мінімальна кількість балів, яку необхідно набрати абітурієнту, щоб вступити до обраного навчального закладу .

Сторінки

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович