Новини освіти

Соціальна робота у Канаді очима випускника Львівської політехніки

У Канаді соціальна робота має понад сто років на шляху свого становлення як окремої галузі знань. Перша школа соціальної роботи була відкрита 1914 року в Торонто. Зараз у цій країні є 28 шкіл соціальної роботи, хоча й немає міністерства освіти і науки, як в Україні. 

Розміри посадових окладів за тарифними розрядами ЄТС у 2018 році

Розміри посадових окладів за тарифними розрядами ЄТС у 2018 роціПосадові оклади (тарифні ставки, ставки заробітної плати) з 1 січня 2017 року розраховуються, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду, встановленого у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня кале

10 секретів виховання особистості: Що особливого дає Гарвард своїм студентам

Очевидна річ: навчають не університети, а люди. Проте мені довелося відчути колосальну різницю у підходах в навчанні, які використовують люди в американському та вітчизняних університетах.

Іспит у Китаї: спробуй впізнати викладача за фото

Іспит у Китаї: спробуй впізнати викладача за фото

В одному з китайських коледжів до випускного іспиту включили незвичне питання: студентів попросили визначити свого викладача.

Шкільний вчитель заробляє більше, ніж доцент університету

«Шкільний вчитель заробляє більше, ніж доцент університету»

Вчителі тішаться, що зі січня в них на 1500 грн. зросте зарплата. Натомість викладачі вишів бідкаються, у них підвищення – мінімальне.

Стартувала реорганізація Держінспекції навчальних закладів у Держслужбу якості освіти

ПОЧИНАЄТЬСЯ ЛІКВІДАЦІЯ ДЕРЖІНСПЕКЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, НА ЇЇ БАЗІ З’ЯВИТЬСЯ ДЕРЖСЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ – РІШЕННЯ УРЯДУСтартує процес перетворення Державної інспекції навчальних закладів у абсолютно новий орган, що відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів – Держ

Україна та Румунія домовилися напрацювати спільний документ щодо імплементації нового Закону України «Про освіту»

11 січня 2018 року Міністр закордонних справ України здійснив робочу поїздку до м. Чернівці, в рамках якої провів робочу зустріч із Міністром закордонних справ Румунії Теодором Мелешкану.

Міністр освіти і науки: середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тис 600 гривень

Міністр освіти і науки: ередня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тис 600 гривеньЗа попередніми підрахунками Міністерства освіти і науки України очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7тис 600 гривень.

150 - мінімальний бал ЗНО з профільних предметів при вступі на медичні спеціальності

150 - мінімальний бал ЗНО з профільних предметів при вступі на медичні спеціальностіЦе перша вступна кампанія, де буде застосовано поріг ЗНО у 150 балів для медичних спеціальностей 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 228 «Педіатрія» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

МОН рекомендує замінити іграшки в дитсадках

МОН рекомендує замінити іграшки в дитсадкахЗамість пупсів та ракет – ляльки-мотанки та іграшкові комп'ютери: в українських дитячих садках змінюють перелік необхідних іграшок. Міносвіти вперше за 15 років порекомендувало переглянути, з чим граються діти.

Сторінки

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович