Твір на тему: «Поразка-це наука, ніяка перемога так не вчить»

Тип матеріалу: 
Навчальний рівень: 

Так, я погоджуюся з думкою, що поразка – це наука, і ніяка перемога так не вчить людину. Програвши, ми робимо висновки, отримуємо певний досвід.

По-перше, ніколи не треба боятися зробити щось, щоб не помилитися. Переконливим прикладом щодо цього аргументу є образ Степана Радченка з роману «Місто» Валер’яна Підмогильного. На початку твору герой сумнівається в усьому,що робить, почуває себе невпевнено. А згодом він перестає боятися помилитися, і в його житті трапляються великі зміни.

По-друге, отримавши поразку, треба працювати над собою, щоб наступний раз не помилитися знов. І лише сильна особистість зробить це дійсно так. Ось приклад з мого життя. Моя подруга дуже гарно танцює. Минулого року вона брала участь в обласному конкурсі і дуже бажала перемогти. Виступаючи на сцені, подруга припустилася помилки під час виконання акробатичних елементів. Після цього вона займалася частіше , працювала не покладаючи рук. І вже минулого тижня здобула перемогу на всеукраїнському конкурсі.

Отже, поразка навчає людину і надає досвіду. І працюючи над собою, можна здобути перемогу наступного разу.

Ольга Хорошайло, 11 клас

Коментарі

Чітко і влучно . Молодець .

До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.

Популярний ВНЗ