Комп'ютер Dell: найкращий друг школяра

Комп'ютер DellСучасний навчальний процес важко навіть уявити без застосування досягнень науково-технічного прогресу. Все частіше в шкільне життя проникають сенсорні дошки, проекційні апарати та розумні планшети. Багато учнів вже на власному прикладі переконалися, що має місце в школі і дистанційне навчання. З кожним роком все більше цікавих новинок та зручних винаходів знаходять застосування “за партою”. Останнім часом школярам все складніше обійтися без персонального комп’ютера під час виконання домашнього завдання. Компанія  Dell потурбувалася про комофорт не лише старшокласників, але і учнів початкової школи, розробивши найрізноманітніші моделі ПК для домашнього користування.

Придбати комп’ютери Dell можна на moyo.ua - офіційному сайті однієї з найпопулярниших мультиформатних мереж в Україні. Тут увазі потенційних покупців пропонуються не лише зображення моделей, але й детальні їх описи та характеристики. Обрати те, що припаде до смаку надзвичайно легко - за допомогою розширеного пошуку та спеціальних фільтрів за секунду можна “відкинути” ті моделі, що не відповідають конкретно поставленим вимогам.

Для дітей молодшого шкільного віку, звісно, недоцільно купувати “тяжку” техніку з високими експлуатаційними характеристиками та відповідною ціною. Для найменших з асортименту Dell можна обрати в міру вартісні системні блоки (Vostro 3252 A1, Vostro 3668) - вони чудово впораються з базовими завданнями (інтернет-серфінг, перегляд мультимедіа, робота з текстовими, табличними та найпростішими графічними редакторами), та ідеально підійдуть не лише для використання у навчальних цілях, але й для розваг у вільний час.

Для учнів середньої та старшої школи процес вибору підходящої моделі не обмежується лише ціновим параметром - надзвичайно важливу роль грає і обсяг пам’яті, і наявність можливості підключення до бездротових інтерфейсів, і потужність ЦПУ. Ідеально підійдуть для юних юзерів моделі DELL OptiPlex 3050 Micro, OptiPlex 3050 SFF та OptiPlex 3046 MT.

Для впевнених користувачів, що застосовують комп’ютер не лише під час підготовки до уроків, контрольних атестацій чи іспитів, але й у вільний час (для хобі чи геймінгу) стануть у пригоді найсучасніші варіації системних блоків, десктопів чи міні-ПК (наприклад, OptiPlex 3040 SFF, Vostro 3900MT). Їм під силу виконання навіть найскладніших операцій, тому такі пристрої без вагань можна купувати не лише для шкільних буднів, але й для повноцінної роботи.

Американська корпорація  Dell чудово знає, що потрібно успішному школяреві, тому вже понад 30 років виготовляє якісну техніку, здатну впоратися навіть з найскладнішими задачами. Компанія жодної хвилини не стоїть на місці, тому асортимент її продукції оновлюється з неймовірною швидкістю і частотою.

На правах реклами

Нові матеріали

Стартувало громадське обговорення порядку організації інклюзивного навчання у ЗВО і ПТНЗ
МОН анонсувало ряд регіональних нарад для ЗВО та приймальних комісій щодо вступу-2018
Українська все ж «солов'їна»? - МОН відправило на доопрацювання скандальні рекомендації для здійснення антидискримінаційної експертизи підручників
Сценарій виховної години на тему: «Ти будеш жити, Україно - країна щастя і добра!»
Дипломна робота студентів тернопільського педагогічного університету стала окрасою міста
МОН розпочинає моніторинг якості позашкільної освіти
Урок-квест на тему: «Тотожні перетворення виразів, що містять квадратні корені». Сторінками книги рекордів Гіннеса
Урок-рольова гра на тему: «Вирази із степенями. Одночлени» Детективне агентство
Підручники з курсу «Громадянська освіта» для 10 класу пройдуть додаткову експертизу - рішення Міністерства освіти і науки України
Патріотичне виховання: теорія і практика

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович