Київський національний університет ім. Т. Шевченка
Опубліковано Редактор чт, 06/05/2014 - 09:51
Мета: повторити слова за темами «Іграшки», «Кольори». Практикувати вживання граматичної структури «I have got…». Вивчити нові букви: Qq, Rr. Формувати комунікативну компетентність. Розвивати увагу і навички усного мовлення. Виховувати старанність, бережливе ставлення до іграшок.
Обладнання: Підручник, зошит,flash-cards “ABC”, малюнки та іграшки, аудіо запис, відеозапис, презентація Power point, смайли, зірочки, м’яч, роздатковий матеріал.
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1) Привітання
T: Hello, everyone! I’m glad to see you!
P: Hello! We are glad to see you too!
Учні слухають пісню-привітання і підспівують.
T: How are you today? Come here and show us a picture with your mood.
( Учні виходять до дошки і обирають малюнок з смайликом, який показує настрій ).
P1: I am fine, thank you.
P2: I am so-so.
Фонетична розминка
2) Звучить аудіозапис “ABC” (Учні практикують вимову звуків тих букв, які вивчили )
3) Лексична розминка
Віршик: I see monkey
I see dog
I see mouse
I see frog.
II. Основна частина уроку
1) Оголошення теми і мети уроку
T: Today we are going to revise our lexical material and we’ll learn new letters. By the end of the lesson you’ll be able to name letter “Q” and letter “R”.
2) Повторення кольорів
1. Вправа “Guess the missing word”
(Вчитель розказує віршик про кольори, а учні називають пропущене слово – колір)
Пральний засіб фірми Tide
По-англійські буде … .(white)
Море, де стоїть Артек
По-англійськи буде … .(black)
Колір лісу і долин
По-англійськи буде … .(green)
Колір звірів і мишей
По-англійськи буде … .(grey)
А у тітоньки Белли
Улюблений колір … .(yellow)
Небо чисте я люблю
Його колір буде … .(blue)
А ведмідь на прізвисько Бравий
Колір вибрав собі … .(brown)
2. Складання речень “It is …”
3. Вправа “What colour is it?”
4. Гра «Кольорове доміно»
(Одна частина кісточки зафарбована у певний колір, а інша – містить англійське слово, яке потрібно поєднати з кольором наступної кісточки).
3) Повторення назв іграшок
1. T: Repeat after me: a doll, a car, a plane, a teddy-bear, a ball, a train.
2. Складання речень “It is…” “I have got …” (Метод “мікрофон”) Учитель обирає ведучого і він запитує інших.
3. Слухання пісеньки “Toys”
T: What toys did you hear in this song?
P1: a car
P2: a doll
4. Гра “What is missing?”
(Учитель ховає іграшку, а учні повинні вгадати її, ставлячи питання, “Is it ….?”)
Фізкультхвилинка
Touch your shoulders!
Touch your nose!
Touch your ears!
Touch your toes!
Hands up!
Hands down!
Hands on your hips!
And sit down!
4) Вивчення нових букв Q q, R r
1. Повторення вивчених букв
(Вчитель показує картки з буквами, а учні по черзі називають їх )
2. Показ і пояснення нових букв
3. Хорове та індивідуальне повторення букв Q q, R r
4. Вправа “Point and sing”
(Учні вказують на букви і співають пісеньку про них)
The Q says [kw], the Q says [kw]
Every letter makes a sound
And the Q says [kw]
5. Прописування нових букв в зошиті
III. Заключна частина уроку
1. Підсумок уроку
2. Пісенька
T: let’s sing our “Good-bye song”
До публікації на сайті Освітнього порталу "Академія" приймаються нові авторські конспекти уроків; методичні розробки; сценарії виховних заходів; зразки шкільних творів та переказів, які відповідають новій навчальній програмі.
Правила сайту:
Освітній портал "Академія": новини освіти, база даних ВНЗ, онлайн-курси для підготовки до ЗНО, база репетиторів, бібліотека підручників, зразки творів медалістів.
Theme Originally Created by Devsaran