Правовласникам

Освітній портал "Академія" - відкрита онлайн-платформа для спрямована на створення умов для розвитку сучасної української освіти.

Представлені на наших ресурсах матеріали доповнюють знання отримані в школі та вищих навчальних закладах, допомагають бути конкурентнішим у сучасному сусільстві.

Ми серйозно ставимось до скарг стосовно дотримання авторських прав на наших ресурсах.

І. Якщо ви є автором матеріалів, розташовах на Освітньому порталі "Академія" і ми випадково не вказали ваше авторство, повідомте нас, щоб ми могли виправити цю прикрість.

ІІ. Якщо Ви бажаєте повідомити нас про порушення авторських прав і вимагаєте видалити контент, автором якого є, будь ласка надайте нам вичерпну інформацію, яка підтверджує ваше право власності на матеріали, опубліковані на ресурсах Освітнього порталу "Академія":

  1. Будь ласка документально обґрунтуйте ваше право власності.
  2. Зазначте Вашу контактну інформацію, включаючи Ваше справжнє ім’я, адресу, телефон та адресу електронної пошти.
  3. Зазначте роботу, що захищена авторськими правами, які на Вашу думку порушено, або, якщо більша кількість робіт розташовано на сайті, зазначте список робіт із активними гіперпосиланнями на них.
  4. Дайте опис матеріалу, який на Вашу думку порушує авторські права Вашої роботи і до якого, відповідно до Вашої заяви, Освітній портал "Академія" має обмежити доступ з мережі Інтернет.
  5. Надайте текст, який Ви пропонуєте розташувати у супроводі інформації, що видаляється. У ньому Ви можете повідомити де і на яких умовах можна отримати матеріали, правовласником яких ви є, а також Вашу контактну інформацію для того, щоб користувачі могли отримати від Вас всю інформацію, що їх цікавить, стосовно цього матеріалу.

Зверніть увагу! Для вірного подання скарги вищезазначена інформація є обов’язковою. В іншому разі скаргу буде проігноровано.

Єдиний виняток - скарги на матеріали, які безпосередньо чи побічно пропагують насильство, експлуатацію дітей, жорсткість, розпалювання національної та релігійної ворожнечі видаляються негайно за першим же повідомленням про них без виконання вищезазначених вимог!

Після цього, на протязі 24 годин, ми розглянемо Вашу скаргу.

Скринька для звернень - office@academia.in.ua

Редакція правил: 12.02.2017 р.

Нові матеріали

МОН визначило роботу інституційного аудиту, який замінить атестацію шкіл
Підстави для першочергового зарахування в 1-й клас
Уряд виділив 1 млрд грн на інтернетизацію та комп'ютеризацію українських шкіл
В Києві та Харкові відкриють два бізнес-інкубатори
Служба в резерві, або Як можна вчитися в університеті та служити в армії одночасно
Методична розробка «Продуктивність праці та шляхи її підвищення на промисловому підприємстві»
Методична розробка уроку за професійним спрямуванням «Bakery products and Confectionery»
Методична розробка "Компаративний аналіз на уроках зарубіжної літератури як  засіб  розвитку полікультурної компетенції учнів"
Методична розробка "Можливості використання електронних презентацій PowerPoint для характеристики напрямів і стилів світової літератури"
"Навчаючись на філфаці, я зрозуміла, що слухати аудіокнигу в маршрутці приємніше, ніж музику", - Ірина Павко про навчання в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович