Факультет іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка – лідер у галузі навчання іноземних мов

Факультет іноземних мов у ТНПУ ім.В.Гнатюка – лідер у галузі навчання іноземних мовУ сучасному глобалізованому світі зростає потреба у фахівцях, здатних здійснювати ефективну міжкультурну комунікацію у галузях освіти, економіки, культури. Знання іноземних мов відкриває нові горизонти для вашого подальшого особистісного та професійного розвитку. Факультет іноземних мов у ТНПУ ім.В.Гнатюка – лідер у галузі навчання іноземних мов. Навчаючись у нас, ви скористаєтесь сучасними ресурсами, серед яких комп’ютерні класи, лінгафонні комплекси, бібліотека, мовна лабораторія, яка пропонує чудові можливості для вивчення мови, проведення досліджень та розвитку навичок міжкультурної комунікації. 
 
На англійському відділенні факультету іноземних мов здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: 
  • Бакалавр – 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) – – денна форма навчання. 
  • Магістр – 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)) – денна форма навчання. 
  • Магістр – 035.04 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно) – денна та заочна форми навчання. 
 
Що вивчається на факультеті іноземних мов?
Отримати ступінь з іноземних мов – це не лише вивчити мови, як такі, хоча це, звісно є одним із пріоритетів навчання. Навчальні програми поглиблять ваші знання та розуміння іншомовної культури та історії. Література, країнознавство, переклад, міжкультурна комунікація є важливими компонентами у курсі навчання, а літературні твори, фільми та медіа – ефективними його засобами. 
 
Наші ресурси до ваших послуг
Вивчаючи мову, студенти мають змогу скористатися не лише паперовими носіями інформації, а й он-лайн ресурсами. Електронна система MOODLE дає можливість легко завантажувати  та використовувати матеріали для читання, відео, аудіо файли для вивчення мови. Система також містить навчальні матеріали та лекційні курси.
 
Студентське життя
Студентські роки неможливо уявити без нових друзів, захоплень та незабутніх подій – днів студента, тижнів кафедр із захоплюючими концертами та постановками, днів факультету із веселими жартами, піснями та танцями. На особливу увагу заслугову 
є студентський театр, який дає змогу випробувати та розвинути власні акторські здібності. Театральні постановки, мюзикли, концерти, поетичні вечори – невід’ємна частина студентського життя.
 
Міжнародні зв’язки
Наші студенти мають чудову можливість співпрацювати з міжнародними організаціями, брати участь у міжнародних програмах, навчатись у європейських університетах та мандрувати за кордон. Серед організацій, з якими співпрацює ТНПУ – Корпус миру, Британська Рада, AIESEC, Еразмус та інші. Програма «Подвійний диплом» дає змогу отримати ступінь не лише українського, а й польських навчальних закладів (Вищої Лінгвістичної Школи у м. Ченстохова та Академії Яна Длугоша в м. Ченстохова).
       
У нас ви навчитесь 
  • вільно спілкуватися англійською, другою та третьою іноземними мовами у повсякденному житті та професійній  сфері; 
  • здійснювати науковий пошук, працювати з академічною літературою; 
  • розуміти особливості іншомовної культури; 
  • працювати самостійно на з різними носіями інформації; 
  • розвивати потенціал організатора та лідера. 
 
Кар’єрні перспективи
Знання іноземних мов відкриває нові можливості у пошуках роботи у різноманітних галузях, включаючи електрону комерцію, соціальний сектор, дипломатичну службу, роботу у державних установах, усний та письмовий переклад, видавничу сферу. Випускників зі знанням іноземних мов особливо потребують у міжнародних організаціях, на підприємствах та у приватних компаніях, що орієнтовані на міжнародну діяльність.
 
Сучасна освіта не обмежується лише рамками середньої та вищої школи. Кар’єрні можливості відкриваються у навчанні дітей, підлітків, дорослих у коледжах, ліцеях, гімназіях, технікумах, у сфері управління, на посаді керівника навчальних закладів, методиста обласних, районних та міських відділів освіти, секретаря-референта, у приватній освіті та навчанні людей з особливими потребами, у вивченні культури та культурного спадку. Такі завдання вимагають комунікативних умінь, лідерських якостей, організаційних здібностей і дають можливість професійного та особистісного розвитку.
 
Вперше опубліковано на сайті ТНПУ
(на правах реклами)

 

Нові матеріали

Кожен український учень може номінувати свого вчителя на Global Teacher Prize — «Нобелівську премію» для освітян
Як абітурієнту визначити середній бал атестата?
МОН продовжило термін внесення до ЄДЕБО небюджетних конкурсних пропозицій до 30 червня
Лілія Гриневич: У 2018 р. передбачено 6,7% ВВП на освіту
Визначено порогові бали «склав/не склав» для всіх предметів ЗНО
МОН опублікувало Q&A для вступників 2018 року
Вперше в Україні підручники з англійської мови британських видавництв друкуватимуть за кошти держбюджету
5 шкіл Київської та Сумської області виграли 310 тисяч гривень на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій
Стартувало громадське обговорення порядку організації інклюзивного навчання у ЗВО і ПТНЗ
Конспект уроку на тему: «Дон  Кіхот  і  Санчо  Панса-парні  образи, у яких  втілено високу мрію і прагматизм» (з   використанням  елементів  компаративного  аналізу  художнього  тексту)

Популярний ВНЗ

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

Буяк Богдан БогдановичРектор університету
доктор філософських наук,
професор Буяк Богдан Богданович